Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-06T16:18:00+01:00 Sesja Emilki z Daj to Glośniej powala na kolana! Wokalistka wyrosła na prawdziwą liderkę polskiej sceny di https://disco-polo.info/uploads/news/sesja-emilki-z-daj-to-glosniej-powala-na-kolana-w-takiej-odslonie-artystka-jeszcze-nie-wystapilajpg.jpg
Reklama

Sesja Emilki z Daj to Glośniej powala na kolana! Wokalistka wyrosła na prawdziwą liderkę polskiej sceny disco polo?!

Redakcja , 06 Marzec 2021  16:18
Sesja Emilki z Daj to Glośniej powala na kolana! Wokalistka wyrosła na prawdziwą liderkę polskiej sceny disco polo?!
Źródło zdjęć: facebook.com/toglosniej
Reklama

Trzeba przyznać, że ta wokalistka disco polo z biegiem miesięcy wyrosła na prawdziwą liderkę polskiej sceny rozrywkowej.

Reklama

Gwiazdy ze świata disco polo, doskonale wiedzą jak oczarować całą rzeszę odbiorców. Jednym ze sposobów jest oczywiście znakomita muzyka, która w wielu przypadkach bywa przepustką do kariery i ogromnej popularności. Innym sposobem skradnięcia serc fanów, jest publikowanie wizualnych treści o zmysłowej i bardzo zjawiskowej charakterystyce.

Zobacz również: Co za ciało! Gwiazda disco polo kusi w czerwonej bieliźnie! Uwagę zwraca biust!

Z jednego i drugiego korzysta zespół Daj to Głośniej. Z resztą...Mając w szeregach śliczną Emilię, grzechem byłoby nie zachwycać fanów wizualnym aspektem swojej kapeli. Formacja opublikowała post z kilkoma ważnymi informacjami, który podkreśliła znakomitą sesją swojej wokalistki.

Gwiazda ubrana w błękitną sukienkę, czaruje oglądających uśmiechem i powalającym wdziękiem. Trzeba przyznać, że Emilia z biegiem miesięcy wyrosła na prawdziwą liderkę polskiej sceny rozrywkowej.

Dzieli i rządzi zarówno twórczo, jak i optycznie. Grupa wpisem przypomniała o premierze najnowszego singla, która już 14 marca: "Przypominamy, już 14.03.2021 premiera "Wrócileś nad ranem" - bardzo energiczny kawałek - BARDZO! ", napisali.

Gdy oczekiwanie na muzyczną publikację, umilają nam takie fotki Emilki, czas zdaje się aż tak bardzo nie dłużyć. Zobaczcie zdjęcia pięknej artystki.

Zobacz również: Nowa wersja uwielbianego kawałka disco polo już dostępna w sieci! 'Góraleczka' to nowy HIT?!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Daj To Głośniej - Jeszcze raz
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Biesiadna nowość od grupy Soleo porywa do tańca! To będzie hit nadchodzącego sezonu imprezowego!
  2. Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  4. Sylwia z Love Island i słynny Grucha w produkcji gwiazd disco polo! ! To będzie nowy hit grupy ŁOBUZY?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej