Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-19T21:03:00+01:00 Do sieci wyciekły gorące zdjęcia! Gwiazda disco polo - Emila Sanecka z Daj To Głośniej przyłapana w łó https://disco-polo.info/uploads/news/do-sieci-wyciekly-gorace-zdjecia-gwiazda-disco-polo---emila-sanecka-z-daj-to-glosniej-przylapana-w-lozkujpg.jpg

Do sieci wyciekły gorące zdjęcia! Gwiazda disco polo - Emila Sanecka z Daj To Głośniej przyłapana w łóżku!

Redakcja , 19 Marzec 2021  21:03
Reklama
Do sieci wyciekły gorące zdjęcia! Gwiazda disco polo - Emila Sanecka z Daj To Głośniej przyłapana w łóżku!
Źródło zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej/

Wyobraźnia oglądających została rozpalona na maksa. Gwiazda disco polo wygląda ponętnie i bardzo zmysłowo

Reklama

Artyści disco polo realizują wiele znakomitych przebojów. Choć niemal każdy twórca wykazuje intensywną, produkcyjną aktywność mimo pandemicznej rzeczywistości, to jeden z zespołów poraża ambicją, ciężką pracą i oczywiście ilością zrealizowanych produkcji.

Zobacz również: Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!

Mowa o formacji Daj to Głośniej, która od momentu opublikowania mega hitu pt. "Mama Ostrzegała", cyklicznie dostarcza fanom potężną dawkę najlepszej muzyki, tekstu i obrazu.

Zespół zrealizował ostatnio projekt pt. "Wróciłeś nad ranem". Piosenka od razu zdobyła uznanie publiczności, która odtwarza kawałek w serwisie YouTube, nabijając zawrotne liczby wyświetleń. Formacja poszła krok dalej i opublikowała kilka zdjęć z planu teledysku wyżej wymienionej produkcji. Wśród wielu kadrów, na którym widać świetną atmosferę i znakomity humor muzyków i aktorów, znalazła się fotografia zjawiskowej Emilii w łóżku.

Wokalistka grupy pozuje w nocnej koszuli, eksponując swoje zgrabne nogi. Wyobraźnia oglądających została rozpalona na maksa. Gwiazda wygląda ponętnie i bardzo zmysłowo.

Nie jest tajemnicą, że Emilia, to jedna z najpiękniejszych kobiet w całej branży. Zobaczcie zdjęcia i dajcie znać, czy też tak myślicie. A przy okazji zapraszamy do odsłuchania najnowszego utworu zespołu Daj to Głośniej pt. "Wróciłeś nad ranem".

Zobacz również: Wokalistka disco polo w hicie grupy TRUBADURZY! Jak sobie poradziła? Ten występ przejdzie do historii! VIDEO

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Daj To Głośniej - Wróciłeś nad ranem
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!
  2. Wokalistka disco polo przerywa milczenie! Gwiazda padła ofiarą zbirów!
  3. Magda Narożna miała wypadek? Zmasakrowana twarz wokalistki disco polo spędza fanom sen z powiek!
  4. Genialna i niezwykle taneczna nowość od grupy Bayera dostępna! Stanie się hitem disco polo?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej