Reklama
Polecamy


Reklama

Ronnie Ferrari drastycznie zmienił swój wizerunek! To trzeba zobaczyć!

2020-05-05T18:04:00+02:00 Ronnie Ferrari drastycznie zmienił swój wizerunek! To trzeba zobaczyć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/uwielbiany-ronnie-ferrari-drastycznie-zmienil-swoj-wizerunek-to-trzeba-zobaczyc-1588441309.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/_ronnieferrari
Reklama


Życie gwiazd

czy zmiany wizerunkowe pociągną za sobą zmiany w muzycznym ukierunkowaniu.

Reklama

Artyści disco polo, by umilić sobie oczekiwanie na koncerty, „kombinują” często przy swoim wyglądzie. Zazwyczaj używają do tego treningów w domowym zaciszu, aby po pandemii móc się pochwalić idealną sylwetką.

Zobacz również: Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!

Nieco inny pomysł na nowy image ma Ronnie Ferrari - ubiegłoroczne, muzyczne objawienie w świecie disco. Artysta postanowił znacznie skrócić swoją bujną fryzurę i opublikował „nowego siebie” na instagramie.

I choć ciężko przyzwyczaić spojrzenie do takiego widoku, to trzeba przyznać, że wokalista wygląda naprawdę dobrze. Przy realiach w jakich przyszło nam żyć (zamknięte zakłady fryzjerskie), to co pojawiło się na głowie piosenkarza zasługuje na uznanie. Swoją drogą, to ciekawe jest czy zmiany wizerunkowe pociągną za sobą zmiany w muzycznym ukierunkowaniu.

Mamy nadzieję, że nie i melodyjna „siostra” piosenki „Ona by tak chciała” pojawi się jeszcze tego lata, byśmy wszyscy ponownie mogli zakochać się w młodym twórcy.

Która piosenka Ronniego robi na Was największe wrażenie?

Zobacz również: Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  2. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
  3. Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.