D-bomb

D-bomb

Reklama

Zespół D-Bomb to polska grupa wokalno-taneczna, która swoją muzyczną podróż rozpoczęła w Warszawie w 1996 roku. Założycielami i pierwszymi liderami byli bracia Bartek i Jarosław Padyaskowie. Już w 1997 roku zespół zadebiutował albumem "Moja gra", który odniósł wielki sukces na rynku muzycznym, przynosząc grupie nominacje do nagród Dance Music Award. Ich taneczne i energetyczne utwory zaczęły pojawiać się w programach muzycznych telewizji Polsat, a zespół zaczął regularnie koncertować w klubach na terenie Polski.

W 2000 roku do składu dołączyła Agnieszka Krupa, co okazało się trafnym posunięciem, gdyż zespół wraz z nią nagrał trzeci album "Cały świat należy do nas". Wkrótce zespół zdobył popularność nie tylko w Polsce, ale również za granicą, szczególnie w krajach takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, i Włochy.

Choć zespół D-Bomb przechodził przez różne zmiany personalne, jedynym stałym członkiem, liderem i wokalistą pozostał Bartosz Padyasek. Mimo trudności, zespół kontynuował swoją muzyczną podróż, koncertując w wielu krajach i zdobywając coraz większe grono fanów.

Muzyczne Eksperymenty i Sukcesy D-Bomb na Scenie Disco Polo

W 2009 roku grupa zdecydowała się na rozszerzenie swojego repertuaru o muzykę disco polo, tworząc energetyczne utwory w nurcie dyskotekowym tego gatunku. Ta odważna decyzja sprawiła, że D-Bomb zyskał jeszcze większe uznanie w Polsce i za granicą.

Jednak życie artystów to nie tylko światło reflektorów, ale również cienie. W 2015 roku zespół stracił drugą wokalistkę, Monikę Próchniewicz, która zmarła po długiej walce z chorobą nowotworową. To był trudny czas dla zespołu i ich fanów, ale muzycy znaleźli siłę, by kontynuować swoją muzyczną pasję.

Zespół D-Bomb nieustannie tworzy nowe utwory i wciąż dostarcza publiczności niezapomnianych emocji na swoich koncertach. Ich muzyka to połączenie energicznego dance'u z energetycznym disco polo, co sprawia, że ich występy są prawdziwymi muzycznymi eksplozjami. Zespół podbił serca słuchaczy na całym świecie, a ich historia jest pełna pasji, poświęcenia i miłości do muzyki.

Zespół Dbomb do dnia dzisiejszego wydaje i osiąga sukces na rynku disco polo. 

Skład zespołu:

Bartek Padyasek

Reklama

Artykuły o D-bomb (99)

Reklama

Reklama

Ostatnio dodane
Twórz portal razem z nami