Reklama
Polecamy


Reklama

Radek Liszewski cały czas pływa

2015-04-25T14:02:03+02:00 Radek Liszewski cały czas pływa https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

W Polsatowskim show Celebrity Splash, Radek na pewno nie wygra, ale na pewno zwycięży jego zdrowie. Okazuje się bowiem, że Radek tak polubił pływanie, że co i rusz widać go na basenie.   Od dawna przecież wiadomo, że pływanie to jedna z najle...

Reklama

W Polsatowskim show Celebrity Splash, Radek na pewno nie wygra, ale na pewno zwycięży jego zdrowie. Okazuje się bowiem, że Radek tak polubił pływanie, że co i rusz widać go na basenie.

 

Od dawna przecież wiadomo, że pływanie to jedna z najlepszych form aktywności fizycznej, która angażuje wszystkie mięśnie. Dlatego po takiej wodnej zaprawce Radkowi nigdy nie zabraknie kondycji na koncertach.

 

Lider formacji Weekend, jest także najlepszym przykładem tego, że chcieć to móc. Kto nie wie o co chodzi, to zapraszamy do zapoznania się z początkiem historii istnienia formacji Weekend… .

 

 

Fot. Izabel Studio

 

 

Weekend – Ja chodzę z nią

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.