Reklama
Polecamy


Reklama

Radosław Liszewski w półfinale Celebrity Splash!

2015-04-05T00:21:41+02:00 Radosław Liszewski w półfinale Celebrity Splash! https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Jednym z tych plonów dla wokalisty okazał się udział w programie Celebrity Splash. Zmaga się w nim ze swoimi lękami. I chociaż Radek uwielbia pływać, a skoki do wody nigdy nie były mu obce, w obliczu takiego wyzwania największy twardziel mięknie. ...

Reklama

Jednym z tych plonów dla wokalisty okazał się udział w programie Celebrity Splash. Zmaga się w nim ze swoimi lękami. I chociaż Radek uwielbia pływać, a skoki do wody nigdy nie były mu obce, w obliczu takiego wyzwania największy twardziel mięknie.

 

Wokalista wystąpił w dwóch odcinkach. W pierwszym za sprawą dogrywki, w której wykonał rewelacyjny skok, dostał się do ćwierćfinału. Doceniło to jury, które postanowiło drogą głosowania zadecydować, że to właśnie Radosław Liszewski przechodzi do kolejnego etapu.

 

W drugim (ćwierćfinałowym) odcinku konkurencja wzrosła. Mimo tego, Radek ani na chwilę nie zamierzał zwolnić tempa. Od początku mierzył wysoko. Wybór figur, które prezentował jury oceniało jako ogromne wyzwanie i trudne zarazem zadanie do wykonania.

 

Dla założyciela formacji Weekend w tym przypadku nie ma rzeczy niemożliwych. Nie na tym etapie i nie w na przykładzie tak walecznego serca. Skoczył najlepiej jak potrafił i chociaż ponownie do półfinału dostał się poprzez dogrywkę, wykonał fenomenalny skok! Gratulujemy i życzymy sukcesu w dalszych zmaganiach.

 

Weekend – Ja chodzę z nią

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  2. 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!
  3. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.