Reklama
Polecamy


Reklama

Radek Liszewski w ćwierćfinale Celebrity Splash!

2015-03-14T23:22:27+01:00 Radek Liszewski w ćwierćfinale Celebrity Splash! https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Drugi odcinek programu rozrywkowego Celebrity Spash w stacji telewizyjnej Polsat przysporzył nam wielu emocji. Bowiem wystąpił w nim lider formacji Weekend, znany i lubiany przez wszystkich Radek Liszewski.   Rodzina mocno kibicowała wykonawc...

Reklama

Drugi odcinek programu rozrywkowego Celebrity Spash w stacji telewizyjnej Polsat przysporzył nam wielu emocji. Bowiem wystąpił w nim lider formacji Weekend, znany i lubiany przez wszystkich Radek Liszewski.

 

Rodzina mocno kibicowała wykonawcy disco polo, fani przed telewizorami również. Niestety ilość wysłanych głosów nie wystarczyła by Radek ich siłą przeszedł do kolejnego etapu rozgrywki. Na całe szczęścia wystarczyła, aby mógł stanąć w dogrywce z Odetą Moro.

 

Ambitny wokalista postawił sobie wysoko poprzeczkę i postanowił zaryzykować. Ryzyko się opłacało. Oddał technicznie trudniejszy skok od swojej konkurentki i tym samym przeszedł do ćwierćfinału. Serdecznie gratulujemy Radkowi i życzymy mu dalszych sukcesów w programie!

Weekend – Zostań na noc

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!
  2. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  3. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.