Reklama
Polecamy


Reklama

Czy Radek Liszewski znowu nas zaskoczy?

2015-01-27T01:01:05+01:00 Czy Radek Liszewski znowu nas zaskoczy? https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Radek Liszewski lider formacji Weekend może przebierać w ofertach występów w znanych programach telewizyjnych.   Tylko w ostatnim czasie spekulowano, że będzie brał udział w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami” lub będzie trzecim jurorem w pro...

Reklama

Radek Liszewski lider formacji Weekend może przebierać w ofertach występów w znanych programach telewizyjnych.

 
Tylko w ostatnim czasie spekulowano, że będzie brał udział w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami” lub będzie trzecim jurorem w programie „Mali giganci”. A tym czasem wszystko wskazuje na to, że Radek Liszewski będzie…skakał do wody. A wszystko w nowym polsatowskim show telewizji Polsat np. „Celebrity Splash”.

 
Idea programu opiera się na tym, że 12 kobiet oraz 12 mężczyzn podzielonych będzie na 6 drużyn, które będą ze sobą rywalizowały skacząc do wody i wykonując po drodze różnego rodzaju akrobacje. A wszystko pod okiem oceniającego występy jury.

 
Jak się nieoficjalnie spekuluje jednym z takich zawodników będzie właśnie Radek Liszewski. Czy faktycznie będzie występował w tym programie? Już niedługo się pewnie o tym przekonamy!

Weekend – Ja chodzę z nią

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  3. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.