Reklama


Reklama

Producent disco polo nie żyje! Co dalej z wielką tragedią?!

2019-01-16T15:29:00+01:00 Producent disco polo nie żyje! Co dalej z wielką tragedią?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/producent-disco-polo-nie-zyje-co-dalej-z-wysnieniem-wielkiej-tragedii-1547591560.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Bartek Maliński
Reklama


Ogólna

Skoczek, który zginął na miejscu to producent disco polo Bartek Maliński znany bardziej jako Malix.

Reklama

Tragedia, która wstrząsnęła branżą disco polo od wielu miesięcy elektryzuje fanów muzyki disco polo i nie tylko. Mowa o tragicznej śmierci młodego producenta disco polo, który skoczył ze spadochronu i spadł na płytę lotniska. 

Zobacz również: Kolejny, obowiązkowy hit na weselnych playlistach? Posłuchajcie najnowszej produkcji Emaill!

Skoczek, który zginął na miejscu to producent disco polo Bartek Maliński znany bardziej jako Malix. Współpracował on z największymi gwiazdami tej muzyki m.in. grupą Boys, Milano, Bayera, Luka Rosi czy News.

Kilka dni po tragedii pół polski żyło tragedią młodego producenta disco polo. Mija kolejny miesiąc od zdarzenia, a narazie brak jakichkolwiek wniosków oraz zarzutów wobec osób, które były odpowiedzialne za ten wypadek.

Jak informuje Policja,  Bartek i 11 innych skoczków odbywali szkolenie. Skoki oddawane były z wysokości 1000 metrów. Radio Lublin podaje, że tego dnia producent disco polo już raz oddał skok. 

Niestety z niewiadomych przyczyn, które ustala prokuratora oraz Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych szkolenie zakończyło się tragicznie. Instruktorzy oraz osoby odpowiedzialne za szkolenie zostali przebadani przez policję, jeśli chodzi o stan trzeźwości - Wszyscy byli trzeźwi.

Prokuratora jak i media milczą w tym temacie. Czekamy na wyjaśnienie całej sytuacji.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Italo disco znowu daje o sobie znać w disco polo. Artyści ponownie sięgnęli do korzeni!
  2. Królowa Życia przyłapana na zabawie w rytmach disco polo! Rozebrana Dagmara Kaźmierska hitem internetu?!
  3. Gwiazdor zespołu disco polo, wszedł w konflikt z mamą! Robi się naprawdę gorąco!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.