2022-07-03T18:38:00+02:00 PREMIERA: Sławomir w przebojowym utworze pt. „Andrzej„! Gwiazdor rock polo zdeklasuje tym konkurencje?! „Andrzej to nie tylko imię mojego Taty, to także styl życia” - napisał Sławomir publikując swój premierowy utwór https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-w-przebojowym-utworze-to-odpowiedz-na-andrzej-lajdaku-i-nowy-hit-latajpg.jpg Disco-Polo.info

PREMIERA: Sławomir w przebojowym utworze pt. „Andrzej„! Gwiazdor rock polo zdeklasuje tym konkurencje?!


Autor: Goliat, 03 Lipiec 2022  18:38
Źródło zdjęć: materiał prasowy

„Andrzej to nie tylko imię mojego Taty, to także styl życia” - napisał Sławomir publikując swój premierowy utwór

PREMIERA: Sławomir w przebojowym utworze pt. „Andrzej„! Gwiazdor rock polo zdeklasuje tym konkurencje?!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Disco polo nie przemija! „Buzi to za mało” nadal na topie
  2. Oszustwo na gwiazdę disco polo zszokowało fanów. Kobieta straciła aż 18 tysięcy złotych
  3. Nowość 2025! Gośka i Nowator z tanecznym przebojem ”Nara” – ten utwór rozgrzeje każdą imprezę
Reklama

Sławomir to jeden z tych wokalistów, którego utwory mimo upływu lat nie starzeją się i są wielkimi przebojami. Po trzech miesiącach przerwy Sławomir powraca z zupełnie nowym utworem, którego tytuł również dotyczy bliskiej mu osoby. Na początku roku 2022 artysta wydał utwór pt. „Kordian” – piosenkę poświęconą synowi.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
To ona zastąpiła zmarłą i uwielbianą wokalistkę disco polo Agnieszkę Mazurek. Lider Dance wraca w nowym składzie

W sobotę, 2 lipca, na kanale artysty pojawiła się propozycja pt. „Andrzej”.  Nie jest to przypadkowy utwór, co artysta wyjaśnił w komentarzu „Andrzej to nie tylko imię mojego Taty, to także styl życia”, co może oznaczać że piosenka jest specjalnym hołdem skierowanym ku ojcu Sławomira.

Całość została utrzymana w bardzo ciekawej konwekcji warstwy muzycznej jak i filmowej. Sławomir zadbał o to, aby refren utworu był do zapamiętania o każdej porze dnia.

Nowość pt. „Andrzej” to przebój, który można słuchać niezależnie od wydarzenia: na wakacjach, na zabawie sylwestrowej, na Andrzejkach, na weselach -  na każdej z wymienionych okoliczności z pewnością znajdzie się jakiś „sąsiad” Andrzej, któremu możemy zadedykować tę piosenkę.

Reklama

W przeciągu 22 godzin propozycja wyświetlona została blisko 19 tysięcy razy i została zalana falą pozytywnych komentarzy:

- Coś cudownego

- Ale RITMO

-  Łooo chłopie, super robotę zrobiliście

- Bardzo pozytywne zaskoczenie

- krótka piłka: petarda

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Impreza marzeń?! Playboys rozkręcają wesele! Niezapomniana impreza Oli i Huberta pełna ognia i najlepszych hitów disco polo!

Tego typu opinii jest wiele, co to tylko potwierdza, że twórca rock-polo potrafi zaskakiwać pod każdym względem. Zapraszamy do odsłuchu najnowszej propozycji.

Reklama

SŁAWOMIR - ANDRZEJ

Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Nowy utwór zespołu Nexus! ”Jestem tu” to emocjonalna produkcja zrealizowana w całości przez lidera grupy
  2. Jesika powraca z nowością! ”Trochę słońca” to taneczna petarda na wiosnę. Fani już nie mogą się doczekać!
  3. Masters zaskoczył fanów! ”Ti Amo” w nowej odsłonie robi furorę wśród miłośników disco polo
  4. Cena zwala z nóg! Zenek Martyniuk i jego luksusowa czekolada z Dubaju.
  5. Skolim milionerem! Ten utwór gwarantuje majątek na jego koncie!
  6. RAIDER zaskakuje nowością! ”Będę przy Tobie” podbija YouTube – już ponad 260 tys. wyświetleń!
  7. Kacper Pluta prezentuje nowość "Marzy mi się baila" w gorącym klimacie latino. Ten utwór to idealna propozycja na wiosenne imprezy
  8. Zenek Martyniuk podbił świat! „Przez twe oczy zielone” zabrzmiało w najpiękniejszej kawiarni globu
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły