Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera jakiej w świecie disco polo jeszcze nie było - Magik Band!

2020-01-28T10:45:00+01:00 Premiera jakiej w świecie disco polo jeszcze nie było - Magik Band! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/premiera-jakiej-w-swiecie-disco-polo-jeszcze-nie-bylo-magik-band-1580148397.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Można przypuszczać, że to właśnie ta nowość będzie towarzyszyć zakochanym już niebawem w ich święto, czyli Walentynki

Reklama

Formacja Magik Band wydała nowość w zupełnie odmiennym dla nich stylu, do jakiego przyzwyczaili się fani disco polo. Zespół aktualnie świętuje dziesięciolecie, gdyż powstali w 2010 roku.

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!

Formacja przez te lata dała się bliżej poznać szerszej publiczności między innymi z takich kawałków, jak „Składam serce w Twoje ręce” , „Będę Cię szukał” czy też „Kolor miłości”.

Jak widać wokalista zespołu Magik Band nie przestaje zaskakiwać i nie spoczywa na laurach. Świadczy o tym ich najnowsza propozycja, która ujrzała światło dzienne.

Nowa piosenka została zatytułowana „Moje serce”. Kawałek jest niezwykle romantyczny. Można przypuszczać, że to właśnie ta nowość będzie towarzyszyć zakochanym już niebawem w ich święto, czyli Walentynki. W utworze tkwi ogromny potencjał, żeby podbić świat disco polo i wskoczyć na szczyty największych list przebojów.

Czy tak się stanie, to z pewnością okaże się już niedługo. Romantyczności wykonawcom z zespołu Magik Band nie można odmówić.

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!

Czy ich nowość „Moje serce” trafi w wasz czuły punkt?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!
  2. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  3. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.