Reklama


Reklama

Lider zespołu disco polo - Magik Band za kratkami?!!

2018-10-21T17:55:00+02:00 Lider zespołu disco polo - Magik Band za kratkami?!! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/lider-zespolu-disco-polo-magik-band-za-kratkami-1540117492.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Łukasz Mikulski przy współpracy z Kapelą Grać wylądował w więzieniu.

Reklama

W świecie disco polo dzieje się bardzo dużo. Muzyka, która jest najpopularniejszym gatunkiem muzycznym w Polsce to wylęgarnia dobrych i czasem kontrowersyjnych postaci.

Wiele sytuacji sprawia, że wokaliście starają się zainteresować swoich fanów tak jak lider zespołu Magik Band. Uspokajamy, że wokalista zespołu Magik Band - Łukasz Mikulski nie jest za kratkami. Wystąpił tylko w teledysku Kapeli Grać w nieprzyjemnej roli, w której musiał niestety iść do więzienia.

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!Kapela Grać to 6-osoby zespół w składzie: Przemek, Tomek, Paweł, Marek, Mateusz oraz Rafał. Teledysk do piosenki pt. "Płynie Woda" został zrealizowany przez Naszą zaprzyjaźnioną firmę RakoczyFilm, więc na planie - oj, działo się.

Jak zakończyła się ta przygoda? Koniecznie obejrzyjcie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!
  2. Spektakularny sukces wokalistek disco polo! Top Girls podbijają YouTube!
  3. Kontrowersyjny materiał disco polo zagwarantował gwieździe ogromny sukces! Utwór jest hitem w sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.