Reklama
Polecamy


Reklama

Skandal z zespołem Magik Band! Jak to się zakończy?!

2017-07-19T19:16:00+02:00 Skandal z zespołem Magik Band! Jak to się zakończy?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/07/skandal-z-zespolem-magik-band-jak-to-sie-zakonczy-1500484884.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama


Ogólna

Kolejny raz, kiedy to zazdrość ludzka nie zna granic. Tym razem ofiarą ludzkiej podłości stał się zespół Magik Band. Zobaczcie.

Reklama

Zespół Magik Band to 5-osobowa grupa chłopaków, których mieliście okazję już poznać na łamach naszego serwisu m.in. tutaj.

Miesiąc temu miała miejsce premiera najnowszego teledysku od chłopaków z Krynicy-Zdroju do piosenki pt. ,,Serduszko" i jak widać - zazdrość ludzka nie zna granic. Prawdopodobnie ktoś ,,życzliwy" wykupił tzw. ,,łapki w dół", które w niesamowicie szybkim tempie pojawiły się pod klipem w serwisie YouTube.

Jak się dowiedzieliśmy od lidera zespołu - Łukasza Mikulskiego: ,,Jeszcze wczoraj tj. 17 lipca było ich tylko 17 a dzisiaj (18 lipiec) jest już blisko 2000. Mamy nadzieję, że ta sprawa się wyjaśni i dowiemy się kto taki zafundował nam te łapki w dół".

Redakcja disco-polo.info życzy w takim razie powodzenia a Was zapraszamy do obejrzenia i oceniania najnowszego klipu zespołu Magik Band pt. ,,Serduszko". Gorąco polecamy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  2. Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!
  3. Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.