Reklama
Polecamy


Reklama

Popularny zespół disco polo zaśpiewał w kościele na Chrzcie małej Zuzi!

2020-06-21T18:22:00+02:00 Popularny zespół disco polo zaśpiewał w kościele na Chrzcie małej Zuzi! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/koncert-gwiazdy-disco-polo-na-chrzcinach-to-byl-wyjatkowy-wystep-1592242236.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/mejkofficiall
Reklama


Życie gwiazd

tego dnia grupa zagrała dwa koncerty - jeden na imprezie prywatnej, drugi miał wymiar nieco bardziej liturgiczny, ponieważ odbył się w kościele

Reklama

Co chwila dochodzą do nas informacje o nowych koncertach disco polo. Zespół Mejk z przytupem powrócił na sceniczne tory i wiele wskazuje na to, że na długo na nich pozostanie.

Zobacz również: 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!

Artyści coraz częściej wrzucają do sieci materiał, na razie z małych, muzycznych spektakli, które udało się zrealizować. Wszyscy natomiast mamy nadzieję, że lada chwila dojdziemy do statusu, który zezwoli na organizację imprez powyżej 1000 osób. Bardzo optymistyczny akcent pojawił się ostatnio na profilu zespołu Mejk.

Formacja udostępniła zdjęcia z uroczystości, na której wystąpiła. Jak dowiadujemy się z opisu, tego dnia grupa zagrała dwa koncerty - jeden na imprezie prywatnej, drugi miał wymiar nieco bardziej liturgiczny, ponieważ odbył się w kościele, na Chrzcie małej Zuzi.

 

Popularne małżeństwo disco polo, wykonało pieśni religijne, co okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ zebrani słuchacze byli bardzo zadowoleni i nie szczędzili ciepłych słów muzykom: „...dziękujemy księdzu Jackowi za zaproszenie, a Wam wszystkim obecnym, za udział w tym bliskim spotkaniu , za każdy uśmiech i dobre słowa, które od Was słyszeliśmy”, napisał zespół Mejk w swoim poście. Niech te pojedyncze występy, sprowadzą na branżę lawinę wielkich muzycznych festiwali.

Jesteśmy na najlepszej drodze, by tak się już niebawem stało.

Zobacz również: Magda Narożna zrobiła sobie przerwę od koncertów! Wokalistka disco polo spędza czas z ukochanym!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo o kobiecie ze snów! Internauci wiwatują z zachwytu! VIDEO
  2. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  3. Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.