Reklama
Polecamy


Reklama

Połączyła ich miłość do muzyki! Dzięki temu, przygotowali coś wyjątkowego!

2020-08-21T17:54:00+02:00 Połączyła ich miłość do muzyki! Dzięki temu, przygotowali coś wyjątkowego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/polaczyla-ich-milosc-do-muzyki-dzieki-temu-przygotowali-cos-specjalnego-1598024799.jpg

ReklamaReklama


Premiera

To piękna historia, która pokazuje, że muzyka doskonale łączy i nie stawia jakichkolwiek granic!

Reklama

Ta historia pokazuje, że muzyka jest wspaniała! Ten zespół powstał dzięki zamiłowaniu do disco polo, które doprowadziło do powstania ciekawej propozycji! Sprawdźcie sami!

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!

Formacja PMProject to dzieło Piotra Kordowskiego i Marka Kucharuka. Panowie poznali się w 2016 roku za pośrednictwem internetowego forum, gdzie pomagali sobie w różnych projektach związanych z muzyką. Z czasem między twórcami pojawiła się prawdziwa przyjaźń, która trwa po dziś dzień.

Marek pracuje jako kierowca zawodowy, Piotr natomiast jest przedstawicielem handlowym. Z połączenia dwóch charakterów i osobowości zrodził się zespół, który początkowo nazywać się miał PIMP, jednak ostateczna nazwa, którą Panowie zaakceptowali to PMProject. Choć członków formacji dzieli spora ilość kilometrów (Piotr pochodzi z Ciechanowa, a Marek z Włodawy), to mają głowy pełne pomysłów i zapał do pracy!

Pierwszy raz Panowie spotkali się kilka dni przed nagraniem debiutanckiego teledysku do utworu "Zakochałam się w Tobie", w którym gościnnie wystąpiła Daria Śliwińska. Ten teledysk dziś mamy przyjemność Wam zaprezentować! 

Powyższa historia to idealny przykład magicznej mocy muzyki. Bez względu na gatunek, jak widać, łączy ona ludzi i to jest piękne! Poniżej znajdziecie wspomniany teledysk - dajcie znać, czy Wam się podoba!

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  2. Nieziemska artystka disco polo w oszałamiającej sesji! Z dnia na dzień jest piękniejsza! A ten dekolt!
  3. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.