Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-21T17:54:00+02:00 Połączyła ich miłość do muzyki! Dzięki temu, przygotowali coś wyjątkowego! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/polaczyla-ich-milosc-do-muzyki-dzieki-temu-przygotowali-cos-specjalnego-1598024799.jpg
Reklama

Połączyła ich miłość do muzyki! Dzięki temu, przygotowali coś wyjątkowego!

Redakcja , 21 Sierpień 2020  17:54
Połączyła ich miłość do muzyki! Dzięki temu, przygotowali coś wyjątkowego!
Źródło zdjęć:
Reklama

To piękna historia, która pokazuje, że muzyka doskonale łączy i nie stawia jakichkolwiek granic!

Reklama

Ta historia pokazuje, że muzyka jest wspaniała! Ten zespół powstał dzięki zamiłowaniu do disco polo, które doprowadziło do powstania ciekawej propozycji! Sprawdźcie sami!

Zobacz również: Rozpromieniona gwiazda disco polo zachwyca na instagramie. Co za fotografia!

Formacja PMProject to dzieło Piotra Kordowskiego i Marka Kucharuka. Panowie poznali się w 2016 roku za pośrednictwem internetowego forum, gdzie pomagali sobie w różnych projektach związanych z muzyką. Z czasem między twórcami pojawiła się prawdziwa przyjaźń, która trwa po dziś dzień.

Marek pracuje jako kierowca zawodowy, Piotr natomiast jest przedstawicielem handlowym. Z połączenia dwóch charakterów i osobowości zrodził się zespół, który początkowo nazywać się miał PIMP, jednak ostateczna nazwa, którą Panowie zaakceptowali to PMProject. Choć członków formacji dzieli spora ilość kilometrów (Piotr pochodzi z Ciechanowa, a Marek z Włodawy), to mają głowy pełne pomysłów i zapał do pracy!

Pierwszy raz Panowie spotkali się kilka dni przed nagraniem debiutanckiego teledysku do utworu "Zakochałam się w Tobie", w którym gościnnie wystąpiła Daria Śliwińska. Ten teledysk dziś mamy przyjemność Wam zaprezentować! 

Powyższa historia to idealny przykład magicznej mocy muzyki. Bez względu na gatunek, jak widać, łączy ona ludzi i to jest piękne! Poniżej znajdziecie wspomniany teledysk - dajcie znać, czy Wam się podoba!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Hit disco polo?! Piękna dziewczyna i butelka wina! Czy może być coś lepszego?
  2. Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!
  3. Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.
  4. To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej