Reklama
Polecamy


Reklama

Pikantne zdjęcie przepięknej wokalistki disco polo! Rozbudza zmysły!

2019-07-25T13:17:00+02:00 Pikantne zdjęcie przepięknej wokalistki disco polo! Rozbudza zmysły! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/pikantne-zdjecie-przepieknej-wokalistki-disco-polo-rozbudza-zmysly-1564050013.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/elwira.mejk
Reklama


Ogólna

Cóż za odwaga!

Reklama

Od tej strony Elwiry Mejk nie znaliśmy. Nie samą pracą człowiek żyje! Piękna wokalistka disco polo jest przyzwyczajona do życia na walizkach. Elwira Mejk po latach doświadczeń wie, co jest najważniejsze, aby dobrze wypocząć w trasie koncertowej.

Zobacz również: Weselne hity disco polo zawitają do Mrągowa! To będzie spektakularne wydarzenie!

Urocza wokalistka jest jedną z bardziej znanych reprezentantek świata disco polo. Artystka słynie między innymi z takich utworów, jak „Przez dwa serca” , „Koty” , „To chyba cud” czy też „Na parterze” i oczywiście „Męska”. Niezaprzeczalnym hitem numer jeden jest piosenka „Tańczę z nim do rana”.

Ciężko jest się bez niej obejść na dobrej imprezie, która reprezentuje najwyższy poziom polskiego disco polo. Teledysk do utworu został wyświetlony blisko 20 milionów razy w serwisie YouTube! 

Zaangażowanie i oddanie zespołu Mejk owocuje na ich twórczość. Niedawno Elwira dodała zdjęcie, które pobudziło wodze wyobraźni męskiej części fanów. Przepiękna wokalistka disco polo napisała:

- MEJKowa = dobry hotel  W trasie pokój hotelowy to nasz drugi dom, na te kilka godzin przystanku i odpoczynku. Stawiam na przytulność i dobre łóżko. Przez lata koncertowania wiem, na co zwracać uwagę, aby odpocząć dobrze. Życzę Wam dobrej nocy
Trzeba przyznać, że łóżko wygląda na wygodne, a uśmiech Elwiry zdradza wszystko.

Myślicie, że w takich przytulnych miejscach powstają hity zespołu Mejk?

Być może wygodne łóżko i przytulne miejsce, to nie tylko sposób na odpoczynek podczas trasy koncertowej, ale przede wszystkim patent na hit!

Zobacz również: Historia wielkiej miłości zamknięta w nowości disco polo od ŻbiQ!

Co myślicie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna Piękni i Młodzi wygląda jak po walce bokserskiej!? Gwiazda disco polo wprawiła w osłupienie internautów!
  2. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!
  3. Weselne hity disco polo zawitają do Mrągowa! To będzie spektakularne wydarzenie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.