Reklama


Reklama

Pikantne zdjęcie przepięknej wokalistki disco polo! Rozbudza zmysły!

2019-07-25T13:17:00+02:00 Pikantne zdjęcie przepięknej wokalistki disco polo! Rozbudza zmysły! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/pikantne-zdjecie-przepieknej-wokalistki-disco-polo-rozbudza-zmysly-1564050013.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/elwira.mejk
Reklama


Ogólna

Cóż za odwaga!

Reklama

Od tej strony Elwiry Mejk nie znaliśmy. Nie samą pracą człowiek żyje! Piękna wokalistka disco polo jest przyzwyczajona do życia na walizkach. Elwira Mejk po latach doświadczeń wie, co jest najważniejsze, aby dobrze wypocząć w trasie koncertowej.

Zobacz również: Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!

Urocza wokalistka jest jedną z bardziej znanych reprezentantek świata disco polo. Artystka słynie między innymi z takich utworów, jak „Przez dwa serca” , „Koty” , „To chyba cud” czy też „Na parterze” i oczywiście „Męska”. Niezaprzeczalnym hitem numer jeden jest piosenka „Tańczę z nim do rana”.

Ciężko jest się bez niej obejść na dobrej imprezie, która reprezentuje najwyższy poziom polskiego disco polo. Teledysk do utworu został wyświetlony blisko 20 milionów razy w serwisie YouTube! 

Zaangażowanie i oddanie zespołu Mejk owocuje na ich twórczość. Niedawno Elwira dodała zdjęcie, które pobudziło wodze wyobraźni męskiej części fanów. Przepiękna wokalistka disco polo napisała:

- MEJKowa = dobry hotel  W trasie pokój hotelowy to nasz drugi dom, na te kilka godzin przystanku i odpoczynku. Stawiam na przytulność i dobre łóżko. Przez lata koncertowania wiem, na co zwracać uwagę, aby odpocząć dobrze. Życzę Wam dobrej nocy
Trzeba przyznać, że łóżko wygląda na wygodne, a uśmiech Elwiry zdradza wszystko.

Myślicie, że w takich przytulnych miejscach powstają hity zespołu Mejk?

Być może wygodne łóżko i przytulne miejsce, to nie tylko sposób na odpoczynek podczas trasy koncertowej, ale przede wszystkim patent na hit!

Zobacz również: Gorąca premiera grupy MIG dostępna! "Nie mów mi nic" stanie się nowym hitem disco polo?

Co myślicie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.
  2. Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!
  3. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.