Reklama

2020-02-14T13:34:00+01:00 Pierwsza recenzja filmu Zenek – czy stanie się kinowym przebojem? Zenon Martyniuk to prawdziwy król disco polo. Przekonaj się, czy film przedstawiający sylwetkę Zenka ma szanse stać się kinowym hitem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/pierwsza-recenzja-filmu-zenek-czy-stanie-sie-kinowym-przebojem-1581684119.jpg

Pierwsza recenzja filmu Zenek – czy stanie się kinowym przebojem?

Autor: Adam Begier , 14 Luty 2020  13:34
Pierwsza recenzja filmu Zenek – czy stanie się kinowym przebojem?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zenon Martyniuk to prawdziwy król disco polo. Przekonaj się, czy film przedstawiający sylwetkę Zenka ma szanse stać się kinowym hitem!

Reklama

Zenon Martyniuk doczekał się filmu! W październiku ubiegłego roku rozpoczęły się nagrania do filmu Zenek – i chociaż wszyscy fani disco polo i nie tylko będą mieli okazję zobaczyć film 14 lutego, w internecie pojawiła się pierwsza recenzja obrazu. Czy film Zenek będzie kinowym hitem?

Zobacz również: Długie piękne nogi, ponętna poza i gitara! Zobaczcie niesamowitą wokalistkę disco polo!

Film Zenek – biografia króla disco polo

Fabularna biografia Zenka Martyniuka opowiada o przeciwnościach losu, z jakimi Zenek musiał się mierzyć, by zostać gwiazdą disco polo. Widzowie nie powinni jednak bezkrytycznie przywiązywać się do przedstawionych w filmie wątków – nie wszystkie są prawdziwe. Na potrzeby filmu dodano między innymi fikcyjny wątek o porwaniu syna Danki i Zenka – Daniela.

Pierwsi recenzenci niestety mają pewne zastrzeżenia co do filmu. W pierwszej kolejności narzekają na chaos – widzowie przenoszeni są do różnych etapów życia Zenka, o czym informowani są za pomocą datownika. Didaskalia są zresztą w filmie powszechnie stosowane – z jednej strony dzięki nim widzowie nadążają za fabułą, z drugiej zaś strony świadczą o braku spójności, chronologii i możliwości przyczynowo-skutowej interpretacji filmu.

W filmie o królu disco polo za mało jest także… króla disco polo. Zenek na początku filmu wykonuje covery takich zespołów jak Boney M, Papa Dance czy Bad Boys Blue, zaś przewodnią melodią filmu o Zenku nie jest żaden hit zespołu Akcent, zaś przebój Never Ending Story Limahla. Można także przeczytać opinie, że twórca filmu nie wykorzystał potencjału kontekstu społeczno-kultorowego. Film bardziej opowiada o życiu człowieka, który zmaga się z różnymi perypetiami, niż o fenomenie muzyki disco polo.

Czy film Zenek będzie kinowym hitem?

Recenzenci dostrzegają także zalety filmu. Za największy z nich jednogłośnie podają doskonałą grę aktorską – zarówno aktorów, którzy wcielili się w samego Zenka, jak i odtwórców pozostałych ról. Na wyróżnienie zasłużyli Jakub Zając, który gra młodego Zenka oraz Krzysztof Czeczot. Podobno ich zaangażowanie i temperament przyćmiewają osobowość głównego bohatera, który nigdy nie należał do najbardziej charyzmatycznych artystów.

Opinie o filmie są wyjątkowo zgodne, jednak my i tak z niecierpliwością czekamy, aż sami obejrzymy film o Zenku Martyniuku.

Redakcja poleca: Zmiany personalne w zespole Milano! Poznajcie nowego wokalistę!

Polecamy
Cristo Dance - O Tobie miła

Freaky Boys - Wypijmy Za To


Reklama
Przeczytaj również:
  1. Marcin Miller Boys podbija USA! Gwiazdor disco polo zrobił coś, co marzył zrobić w Stanach Zjednoczonych!
  2. Przepiękna narzeczona Daniela Martyniuka kusi w internecie! Zobaczcie zdjęcia uroczej Faustyny!
  3. Emila z Daj To Głośniej powraca do swojego solowego projektu! Wiemy, czym zaskoczy gwiazda disco polo!
  4. Gorąca premiera DiscoBoys pt. "Trip" trafiła właśnie do sieci! To hit popularnej aplikacji!
  5. Classic na weselu! Szalone zdjęcie młodej pary i gwiazd disco polo stało się hitem w internecie!
  6. Magda Narożna "Aż mi wstyd" - Trudno uwierzyć w słowa gwiazdy disco polo Piękni i Młodzi!
  7. Gwiazdor disco polo przeniósł Polaków do PRL! Genialna premiera Cristo Dance "O Tobie Miła" podbije listy przebojów?!
  8. Gorąca jesień w Disco Polo Music! Nowa ramówka z nowościami
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły dla Ciebie

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecane wiadomości disco polo
Polecane teledyski disco polo
Polecane zespoły disco polo
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA