Reklama
Polecamy


Reklama

Pierwsza recenzja filmu Zenek – czy stanie się kinowym przebojem?

2020-02-14T13:34:00+01:00 Pierwsza recenzja filmu Zenek – czy stanie się kinowym przebojem? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/pierwsza-recenzja-filmu-zenek-czy-stanie-sie-kinowym-przebojem-1581684119.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Zenon Martyniuk to prawdziwy król disco polo. Przekonaj się, czy film przedstawiający sylwetkę Zenka ma szanse stać się kinowym hitem!

Reklama

Zenon Martyniuk doczekał się filmu! W październiku ubiegłego roku rozpoczęły się nagrania do filmu Zenek – i chociaż wszyscy fani disco polo i nie tylko będą mieli okazję zobaczyć film 14 lutego, w internecie pojawiła się pierwsza recenzja obrazu. Czy film Zenek będzie kinowym hitem?

Zobacz również: Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!

Film Zenek – biografia króla disco polo

Fabularna biografia Zenka Martyniuka opowiada o przeciwnościach losu, z jakimi Zenek musiał się mierzyć, by zostać gwiazdą disco polo. Widzowie nie powinni jednak bezkrytycznie przywiązywać się do przedstawionych w filmie wątków – nie wszystkie są prawdziwe. Na potrzeby filmu dodano między innymi fikcyjny wątek o porwaniu syna Danki i Zenka – Daniela.

Pierwsi recenzenci niestety mają pewne zastrzeżenia co do filmu. W pierwszej kolejności narzekają na chaos – widzowie przenoszeni są do różnych etapów życia Zenka, o czym informowani są za pomocą datownika. Didaskalia są zresztą w filmie powszechnie stosowane – z jednej strony dzięki nim widzowie nadążają za fabułą, z drugiej zaś strony świadczą o braku spójności, chronologii i możliwości przyczynowo-skutowej interpretacji filmu.

W filmie o królu disco polo za mało jest także… króla disco polo. Zenek na początku filmu wykonuje covery takich zespołów jak Boney M, Papa Dance czy Bad Boys Blue, zaś przewodnią melodią filmu o Zenku nie jest żaden hit zespołu Akcent, zaś przebój Never Ending Story Limahla. Można także przeczytać opinie, że twórca filmu nie wykorzystał potencjału kontekstu społeczno-kultorowego. Film bardziej opowiada o życiu człowieka, który zmaga się z różnymi perypetiami, niż o fenomenie muzyki disco polo.

Czy film Zenek będzie kinowym hitem?

Recenzenci dostrzegają także zalety filmu. Za największy z nich jednogłośnie podają doskonałą grę aktorską – zarówno aktorów, którzy wcielili się w samego Zenka, jak i odtwórców pozostałych ról. Na wyróżnienie zasłużyli Jakub Zając, który gra młodego Zenka oraz Krzysztof Czeczot. Podobno ich zaangażowanie i temperament przyćmiewają osobowość głównego bohatera, który nigdy nie należał do najbardziej charyzmatycznych artystów.

Opinie o filmie są wyjątkowo zgodne, jednak my i tak z niecierpliwością czekamy, aż sami obejrzymy film o Zenku Martyniuku.

Zobacz również: Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.