2023-12-28T08:30:00+01:00 Paweł Jasionowski ofiarą przestępstwa! Sprawca zostanie ukarany?! Wokalista Masters ostrzega fanów! Znany gwiazdor disco polo ofiarą przestępstwa! Sprawca tego czynu zostanie ukarany?? https://disco-polo.info/uploads/news/pawel-jasionowski-ofiara-przestepstwa-wokalista-grupy-masters-z-ostrzezeniem-dla-fanowjpg.jpg Disco-Polo.info

Paweł Jasionowski ofiarą przestępstwa! Sprawca zostanie ukarany?! Wokalista Masters ostrzega fanów!


Znany gwiazdor disco polo ofiarą przestępstwa! Sprawca tego czynu zostanie ukarany??

Autor: Adam Begier, 28 Grudzień 2023  08:30
Źródło zdjęć: instagram.com/mastersofficial/
Paweł Jasionowski ofiarą przestępstwa! Sprawca zostanie ukarany?! Wokalista Masters ostrzega fanów!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
 2. Skolim rozgrzał Warszawę! Ekscytująca noc w klubie Explosion | VIDEO
 3. Dorota Gwiazdowska z MIG - najważniejsze informacje!

  Paweł Jasionowski od wielu lat tworzy zespół Masters. Grupa zadebiutowała utworem pt. „Żono moja”, który dzisiaj jest nierozłącznym elementem każdego wesela, a sam zespół cieszy się popularnością i ma grono wiernych fanów, którzy z utęsknieniem wyczekują nowości. Niestety, popularność nie zawsze okazuje się być łatwa, o czym przekonał się wielokrotnie Marcin Miller, na którego nie tylko spływały fale hejtu, ale również dochodziło do przestępstw internetowych – podszywanie się pod artystę, a tym samym wprowadzając prawdziwych fanów zespołu w błąd.  Okazuje się bowiem, że przestępcy nie odpuścili, w dalszym ciągu prowadząc swoją grę. Tym razem ich ofiarą padł lider zespołu Masters – Paweł Jasionowski.

  MASTERS OFIARĄ PRZESTĘPSTWA

  Twórca kultowego przeboju „Żono moja” za pośrednictwem social mediów podzielił się z fanami specjalnym filmikiem, w którym ostrzega przed oszustami. Z zamieszczonego przez piosenkarza filmu wynika, iż przestępca internetowy powołując się na popularność grupy Masters oraz samego Pawła, wykorzystując przy tym jego zdjęcia, rozsyła do fanów zaproszenia w serwisach społecznościowych, proponując ludziom pracę oraz zakup kart fanów za kilka tysięcy złotych.

  Materiał dodany przez Pawła Jasionowskiego spotkał się z dużym zainteresowaniem. Fani w komentarzach zdradzają, że otrzymywali zaproszenia od fałszywego Mastersa. Wśród komentarzy można natknąć się na wpisy typu: „I ja dostałam propozycję kupna karty VIP fan”.

  OSTRZEŻENIE PAWŁA JASIONOWSKIEGO

  Piosenkarz przestrzega fanów przed akceptacją zaproszeń i wykonywaniu poleceń, o które prosi internetowy złodziej. Jak zaznacza, jego konta zarówno w serwisie Instagram, jak i Facebook są oznaczone niebieską gwiazdką, co oznacza prawdziwość oraz autentyczność danego profilu. Paweł apeluje do wszystkich o czujność, a także prosi, aby zgłaszać  fałszywe profile do obsługi któregoś z wymienionych serwisów.

  Niestety, popularność niesie za sobą konsekwencje, a muzyka disco polo to najbardziej rozpowszechniony gatunek. Podszywanie się pod znane osoby, a co za tym idzie obserwowanie ich grona fanów, to dla internetowego przestępcy nowy sposób na wyłudzenie pieniędzy, a tego typu zagranie jest łatwym wabikiem, do złapania wielu wiernych i oddanych słuchaczy, którzy tak naprawdę nie są świadomi, że mają do czynienia z oszustem.

  Podobnie jak Paweł Jasionowski, my również przestrzegamy! NIE KLIKAJCIE W ŻADNE PODEJRZANE LINKI, NIE UDOSTĘPNIAJCIE SWOICH DANYCH, TWÓRZCIE MOCNE HASŁA I DOKŁADNIE WERYFIKUJCIE TREŚCI NADESŁANYCH WIADOMOŚCI.

  Mamy nadzieję, iż sprawca zostanie ukarany, a władze zajmą się takimi osobami, aby Internet w przyszłości był czysty.


  Masters - Wino

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dni Twardogóry 2024 - Gwiazdy Disco Polo na Scenie w Serca Polski!
  2. Klaudia Zielińska zamknęła TYM usta hejterom! Tak śpiewa na żywo! Opadną Wam szczęki!
  3. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
  4. Premiera: "Dziewczyna to bajka" - Oldschoolowe brzmienia Maczo! Nowa wersja nowości!
  5. Top Girls nagrały własną wersję "Bella Ciao"! Zobacz, jak włoski hit brzmi w disco polo
  6. Nowe gwiazdy na scenie disco polo! Kokardeczki w rytmach latino prezentują nowość "Tańczy sama" To nowy HIT?!
  7. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!
  8. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie