Reklama


Reklama

Kolekcjonerski Fan-Club Muzyczny
Reklama

Reklama
Ogłoszenie

Nazywam się Rafał Szwaracki, urodziłem się 8 lipca 1981r. w Tarnowskich Górach, a obecnie mieszkam w Krupskim Młynie. Od urodzenia osobą niepełnosprawną. Od dzieciństwa interesuję się muzyką. Moją wielką pasją jest kolekcjonowanie polskiej muzyki na kasetach i płytach. Kolekcjonowaniem płyt winylowych i CD, kaset magnetofonowych, taśm szpulowych, kaset VHS i płyt DVD zająłem się na poważnie w wieku 14 lat (1995r.). Od tamtej pory zgromadziłem ponad 25 000 sztuk. Od niedawna moją kolekcję można oglądać online na mojej stronie http://kfcm.pl
Zapraszam do lektury mojej strony, na której oprócz poligrafii okładek płyt i kaset można zobaczyć autografy i moje zdjęcia z wykonawcami.

Link do ogłoszenia:

http://kfcm.pl/

Polecane nowościReklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.