Reklama


Reklama

Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.

2020-11-18T09:50:00+01:00 Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/nowy-klip-disco-polo-az-kipi-od-seksownych-ksztaltow-zobaczcie-produkcje-tworcy-jessicy-1605097502.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Seksowne kobiety eksponują pośladki, kusząc widzów maksymalnie mocno. Aż tak zmysłowe i ponętne widoki, to zaskoczenie nawet dla branży disco polo

Reklama

Piosenki disco polo zachwycają fanów świetnym brzmieniem, znakomitą fabułą i oczywiście zmysłową, wizualną oprawą w klipach. Większość produkcji, to zlepek wyżej wspomnianych cech.

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo pozuje w skąpej bieliźnie! W tle kominek, a na dworze mróz!

Do takich z resztą dźwięków i widoków fani są przyzwyczajeni i takie najbardziej uwielbiają. Artyści oczywiście zdają dobie sprawę z trendu, jaki panuje w branży i dzielnie trafiają w wymagania rynku. Ostatnia, muzyczna produkcja Borysa LBD, jest doskonałym na to przykładem.

Utwór pt. „Odpowiada mi”, to numer, który bez podpisania autora, przyporządkowalibyśmy właśnie do Borysa. Świetnie napisany tekst i muzyka, która na pewno zdominowałaby klubowe parkiety, to czynniki kojarzone z tym artystą. W teledysku nie mogło zabraknąć gorących widoków.

Seksowne kobiety eksponują pośladki, kusząc widzów maksymalnie mocno. Aż tak zmysłowe i ponętne widoki, to zaskoczenie nawet dla branży disco polo.

Twórca ma jednak świadomość preferencji fanów i doskonale potrafi zaspokoić ich oczekiwania. Propozycja może stać się naprawdę dużym hitem.

Słuchacze na pewno przyjmą ją z otwartymi rękami.

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazda disco polo pokazała ponętne zdjęcia! Uwagę zwraca prześwitujący stanik!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!
  2. Uwaga...gorący widok wokalistki disco polo! Gwiazda w bikini podbija Egipt!
  3. Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.