Reklama
Polecamy


Reklama

To jest hit! Takiego połączenia jeszcze nie było! D-Bomb i Borys LBD w jednej produkcji!

2019-07-04T13:01:00+02:00 To jest hit! Takiego połączenia jeszcze nie było! D-Bomb i Borys LBD w jednej produkcji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/to-jest-hit-takiego-polaczenia-jeszcze-nie-bylo-d-bomb-i-borys-lbd-w-jednej-produkcji-1562232217.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Co prawda dziś nie sobota, więc nie czas na Prota, ale zawsze jest pora na takie premiery, jak ta od grupy D-Bomb i Borysa LBD- Hey hey hey

Reklama

Formacja D-Bomb jest znana najbardziej z genialnego hitu disco polo pt. „O Ela, Ela”. Teledysk do piosenki ma już blisko 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Natomiast Borys LBD jest wschodzącym producentem i jednocześnie wokalistą z Kalisza.

Zobacz również: Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!

W świecie disco polo zasłynął kawałkiem zatytułowanym „Uczta u Dionizosa”. Piosenka wywołała spore emocje wśród miłośników klasycznego disco polo z lat 90-tych. Ryzyko okazało się być opłacalne.

W ostatnim czasie młody artysta miał okazje wykazać się u boku wielkiego wokalisty, Bartka z grupy D-Bomb, którego zna każdy, szanujący się fan disco polo.

Współpraca okazała się bardzo owocna. Ich wspólny utwór został zatytułowany bardzo imprezowo- Hey hey hey (Party Everything). Piosenka zapowiada się bardzo obiecująco.

Młoda krew i doświadczenie utalentowanego artysty jest połączeniem idealnym. Panowie mają szanse podbić klubowe parkiety tą propozycją.

Zobacz również: Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”

Myślicie, że utwór trafi na listę radiowych przebojów?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!
  2. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!
  3. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.