Reklama
Polecamy


Reklama

Nie tylko disco polo?! Te gwiazdy wystąpią podczas Roztańczony PGE Narodowy! Wśród nich ikony polskiej muzyki!

2019-09-12T19:03:00+02:00 Nie tylko disco polo?! Te gwiazdy wystąpią podczas Roztańczony PGE Narodowy! Wśród nich ikony polskiej muzyki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/nie-tylko-disco-polo-te-gwiazdy-wystapia-podczas-roztanczony-pge-narodowy-wsrod-nich-ikony-polskiej-muzyki-1568301349.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/roztanczony/
Reklama


Koncert

Ta impreza przejdzie do historii? Na scenie plejada gwiazd! Wiemy kto wystąpi podczas Roztańczony PGE Narodowy

Reklama

To będzie wielkie historyczne wydarzenie! Największe gwiazdy muzyki polskiej przyjadą do Warszawy! Już 21 września 2019 roku odbędzie się impreza pod hasłem Roztańczony PGE Narodowy. Po raz pierwszy w historii na scenie zobaczymy tylko i wyłącznie polskich artystów. Wśród nich największe ikony muzyki tanecznej! 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!

WIEMY KTO WYSTĄPI PODCZAS ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY - LISTA GWIAZD! 

Po raz kolejny na imprezie Roztańczony PGE Narodowy  zagrają największe gwiazdy muzyki disco polo & dance. Wśród nich m.in. król muzyki disco Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller z zespołem Boys oraz formacja Mig. Kto jeszcze zagra na płycie PGE Narodowego? Lista artystów poniżej.

Oprócz wspomnianych gwiazd podczas Rozstańczony PGE Narodowy wystąpią: Weekend, After Party, Łobuzy, Long & Junior, Jorrgus, Defis, Extazy, Top Girls, News, Camasutra, Dejw, Exaited, Bayer Full, Luka Rosi, Miły Pan, Borys LBD, Daj To Głośniej i Ronnie Ferrari.

To jednak jeszcze nie koniec! Tego dnia nie zabraknie również gwiazd muzyki popularnej. Na scenie zaśpiewają: Gromee, Brave, Michał Wiśniewski, Cleo, Golec Uorkiestra, Sławomir, Dawid Kwiatkowski oraz Maryla Rodowicz! 

Zobacz również: Jej profil jest jednym z najgorętszych w sieci! Wokalistka disco polo zachwyca swoją kobiecością!

BILETY - ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY! 

Bilety na Roztańczony PGE Narodowy są dostępne na stronie eBilet.pl Ich ilość jest jednak ograniczona, a ceny wahają się od 39 złotych wzwyż. 

TRANSMISJA LIVE ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY! 

Dla tych, którym nie udało się zdobyć biletów na Roztańczony Narodowy 2019 mamy bardzo dobrą wiadomość. Koncert zostanie transmitowany w sobotę 21 września 2019 roku o godzinie 20:05 na antenie TVP 2.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Śliczna wokalistka disco polo wypoczywa na Sardynii! Gwiazda TOP GIRLS kusi gorącymi zdjęciami!
  2. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!
  3. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.