2021-09-24T12:37:00+02:00 Roztańczony PGE Narodowy 2021 ! Na scenie cała plejada gwiazd disco polo! Lista wykonawców, transmisja LIVE Roztańczony PGE Narodowy każdego roku gromadzi dziesiątki tysięcy fanów muzyki tanecznej. Bilety na to wydarzenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Nic dziwnego, w końcu https://disco-polo.info/uploads/news/roztanczony-pge-narodowy-2021-na-scenie-cala-plejada-gwiazd-disco-polo-lista-wykonawcow-transmisja-livejpg.jpg

Roztańczony PGE Narodowy 2021 ! Na scenie cała plejada gwiazd disco polo! Lista wykonawców, transmisja LIVE!

Autor: Adam Begier , 24 Wrzesień 2021  12:37
Roztańczony PGE Narodowy 2021 ! Na scenie cała plejada gwiazd disco polo! Lista wykonawców, transmisja LIVE!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Roztańczony PGE Narodowy każdego roku gromadzi dziesiątki tysięcy fanów muzyki tanecznej. Bilety na to wydarzenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Nic dziwnego, w końcu każdy chciałby zobaczyć swoich idoli na żywo!Reklama

Na scenie pojawią się największe gwiazdy disco polo z Zenkiem Martyniukiem i Marcinem Millerem na czele!

Zobacz również: "Kłamiesz" - Nowy Przebój Top Girls! Znamy szczegóły produkcji! Zobacz przedpremierę!

Największa plenerowa dyskoteka powraca po rocznej przerwie spowodowanej pandemią! To już w sobotę 25 września warszawskim Stadionem Narodowym zawładną największe hity polskiej i światowej muzyki tanecznej! Tego nie można przegapić!

Reklama

Na ten dzień od kilkunastu miesięcy czekało spore grono wielbicieli dobrej muzyki! To właśnie dla nich organizatorzy przygotowali niezwykle bogaty program, który ani przez chwilę nie pozwoli im usiedzieć w miejscu!

Roztańczony PGE Narodowy każdego roku gromadzi dziesiątki tysięcy fanów muzyki tanecznej. Bilety na to wydarzenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Nic dziwnego, w końcu każdy chciałby zobaczyć swoich idoli na żywo!

Tegoroczna edycja uwielbianej imprezy zachwyca swoją różnorodnością. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Oto pełna lista wykonawców, których zobaczymy już w sobotę na Roztańczonym PGE Narodowym!

Gwiazdy tegorocznego Roztańczonego PGE Narodowego:

Zenek Martyniuk (Akcent), Marcin Miller z grupą Boys, Ronnie Ferrari, Weekend, Top Girls, Cleo, Borys LBD, Kwestia 07, MIG, Jorrgus, Miły Pan oraz Thomas Anders & Modern Talking Band.

Reklama

Poza gwiazdami muzyki tanecznej wystąpią również reprezentanci sceny rap: Popek Monster, Kubańczyk, Filipek, Antony Esca, Vixen, Kbleax oraz Blonsky.

W tym roku transmisja koncertu będzie dostępna tylko online. Ci, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się na płycie PGE Narodowego bezpośrednią relację z imprezy zobaczą w systemie PPV, w niezwykle atrakcyjnej cenie! Więcej szczegółow znajdziecie poniżej!


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. Danuta Martyniuk – Pierwsza Dama Disco Polo? Zobaczcie najnowsze zdjęcia!
  2. Przeboje Disco Polo - Top 10 - 10 grudnia 2023 - YouTube x Spotify! Numerem jeden Dawid Narożny, Roxaok i Power Play
  3. Tego nikt nie wiedział! Cała prawda o karierze SKOLIMA! Ten moment, zmienił życie Konrada Skolimowskiego.
  4. PAW - "Godzina Złota": Nowość już dostępna!
  5. "Anusia" - hit od Kordiana, Który podbija polskie parkiety
  6. Odkryj niesamowitą urodę i talent nowej gwiazdy Disco Polo - Zobacz, jak Miła Pani pięknie wygląda!
  7. Brak Mi Ciebie, Tęsknię" - Marcin Siegieńczuk przedstawia nową wersję swojego hitu w stylu bachata! Brzmi to kapitalnie!
  8. "Wesele" Kaszubskiej Influencerki to prawdziwy hit! Historia powstania teledysku zaskakuje!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie