Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo ma problemy z prawem? Rozpoczęło się postępowanie!

2020-05-09T18:28:00+02:00 Wokalista disco polo ma problemy z prawem? Rozpoczęło się postępowanie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalista-disco-polo-ma-problemy-z-prawem-rozpoczelo-sie-postepowanie-1588625529.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/boryslbd
Reklama


Życie gwiazd

Popularnego gwiazdora disco polo czeka prawdopodobnie przeprawa przez rozprawę sądową

Reklama

W świecie disco polo zadrżało! Tym razem nie miał na to wpływu tak popularny w kraju i na świecie koronawirus, a informacja jaka obiegła internet.

Zobacz również: Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!

Wszystko to za sprawą relacji, którą udostępnił na swoim portalu społecznościowym Borys LBD. Ten zaledwie dwudziestokilkuletni wokalistka, swoje pierwsze kroki w produkcji muzycznej stawiał już w 2012 roku. Dzięki niemu cała rzesza fanów popularnej muzyki disco, poznała „Jessice” i usłyszała o słynnej „Pani ratowniczce”. 

Publika pokochała jego dobrą muzykę i chwytliwe teksty. Młody artysta zawładnął rynkiem roztańczonego gatunku bardzo szybko. Mimo zawrotnej prędkości rozwoju, wydawało się, że to ułożony i wyjątkowo grzeczny chłopak. Tym czasem okazuje się, że Borysa czeka prawdopodobnie przeprawa przez rozprawę sądową!

Wokalista nie krył zdziwienia, kiedy otworzył na oczach swoich obserwatorów list z informacją, że właśnie rozpoczęło się postępowanie! Mamy nadzieję, że cała sprawa okaże się dla niego mało groźna i nie będzie miała żadnego wpływu na jego twórczość muzyczną!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO
  2. Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!
  3. Niesamowita niespodzianka od Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo podzielił się nową produkcją!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.