Reklama


Reklama

Wokalista disco polo ma problemy z prawem? Rozpoczęło się postępowanie!

2020-05-09T18:28:00+02:00 Wokalista disco polo ma problemy z prawem? Rozpoczęło się postępowanie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalista-disco-polo-ma-problemy-z-prawem-rozpoczelo-sie-postepowanie-1588625529.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/boryslbd
Reklama


Życie gwiazd

Popularnego gwiazdora disco polo czeka prawdopodobnie przeprawa przez rozprawę sądową

Reklama

W świecie disco polo zadrżało! Tym razem nie miał na to wpływu tak popularny w kraju i na świecie koronawirus, a informacja jaka obiegła internet.

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!

Wszystko to za sprawą relacji, którą udostępnił na swoim portalu społecznościowym Borys LBD. Ten zaledwie dwudziestokilkuletni wokalistka, swoje pierwsze kroki w produkcji muzycznej stawiał już w 2012 roku. Dzięki niemu cała rzesza fanów popularnej muzyki disco, poznała „Jessice” i usłyszała o słynnej „Pani ratowniczce”. 

Publika pokochała jego dobrą muzykę i chwytliwe teksty. Młody artysta zawładnął rynkiem roztańczonego gatunku bardzo szybko. Mimo zawrotnej prędkości rozwoju, wydawało się, że to ułożony i wyjątkowo grzeczny chłopak. Tym czasem okazuje się, że Borysa czeka prawdopodobnie przeprawa przez rozprawę sądową!

Wokalista nie krył zdziwienia, kiedy otworzył na oczach swoich obserwatorów list z informacją, że właśnie rozpoczęło się postępowanie! Mamy nadzieję, że cała sprawa okaże się dla niego mało groźna i nie będzie miała żadnego wpływu na jego twórczość muzyczną!

Zobacz również: Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!
  3. Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.