Reklama
Polecamy


Reklama

Nowy hit Zenona Martyniuka?! Znany producent szykuje niezwykłą produkcję!

2019-10-15T07:15:00+02:00 Nowy hit Zenona Martyniuka?! Znany producent szykuje niezwykłą produkcję! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/nowy-hit-zenona-martyniuka-znany-producent-szykuje-niezwykla-produkcje-1571081450.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Od popu wprost do disco polo? Oczywiście, że tak. On pracuje z największymi artystami…

Reklama

Wiele osób kojarzy go przede wszystkim z grupą „Łzy”, którą założył ponad 20 lat temu, i takimi hitami jak „Narcyz się nazywam” i „Agnieszka już dawno…”, które skomponował.

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Tymczasem już od kilku lat Adam Konkol zajmuje się muzyką disco polo. – Pierwsze piosenki w tym nurcie napisałem dla Agnieszki Drewnickiej z Exaited. „Dziś Ci to powiem” błyskawicznie zyskała status przeboju. To wielka sztuka przygotować tekst i melodię, które spodobałyby się Polakom – wyjaśnia artysta.

Współpracuje on również z takimi gwiazdami, jak Boys, Top Girls, Czadoman i Etna. A wkrótce planuje napisać piosenkę, którą miałby wykonać Zenek Martyniuk.

Wiedzieli, że są sobie pisani

Gwiazdor jest pewny, że Boża Opatrzność czuwa nad nim. Gdy urodził się z chorobą Eisenmengera – naczyniowym nadciśnieniem płucnym – nie dawano mu szans, że dożyje pełnoletności. Tymczasem on powoli szykuje się do 44. urodzin. – Mam dla kogo żyć i wręcz nie mogę doczekać się kolejnego dnia – mówi nam artysta, z czułością spoglądając na żonę Angelinę i dwójkę dzieci – Nadię i Michała.

Para w tym roku obchodziła dziesiątą rocznicę ślubu. Wzajemną i bezgraniczną miłością mogłaby zawstydzić niejeden związek z takim stażem. – Angelinę poznałem przed jednym z koncertów. Byłem wtedy po rozstaniu i czułem, że potrzebuję czasu, by przemyśleć, czy jeszcze wierzę w miłość – opowiada gwiazdor.

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Studentka dziennikarstwa i kosmetologii w ciągu kilku dni udowodniła muzykowi, że to właśnie z nią chciałby iść przez życie. Pobrali się po trzech tygodniach znajomości w wielkiej tajemnicy. O ceremonii nie wiedzieli nawet… rodzice. Wydawać by się mogło, że to szaleństwo, ale oni dobrze wiedzieli, co robią. Wspólne życie tylko to potwierdziło.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!
  2. Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!
  3. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.