2020-05-01T07:45:00+02:00 Wokalistka disco polo nie szczędzi nikogo! To "LATO" należy do niej! Wokalistka disco polo mimo kwarantanny, nie zwalnia tempa. Dla chcącego, nic trudnego! W domowych warunkach również można pracować i tworzyć muzykę https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/przebojowa-wokalistka-etna-zaskoczy-w-letniej-odslonie-1587993077.jpg Disco-Polo.info

Wokalistka disco polo nie szczędzi nikogo! To "LATO" należy do niej!


Wokalistka disco polo mimo kwarantanny, nie zwalnia tempa. Dla chcącego, nic trudnego! W domowych warunkach również można pracować i tworzyć muzykę

Autor: Goliat, 01 Maj 2020  07:45
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Wokalistka disco polo nie szczędzi nikogo! To "LATO" należy do niej!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gratka dla fanów grupy Classic! Wielki HIT "Hej czy Ty wiesz" pojawił się w sieci w nowej, KLUBOWEJ wersji! Podbije lato 2024?!
 2. Nowy Hit na Lato: Eros z Piosenką "Miss tej sali"!
 3. Sławomir Zapała i Zenek Martyniuk zaskakują fanów! Na to czekała cała Polska? Do współpracy zaprosili żony!
Reklama

Przygotujcie sobie kanister zimnej wody, bo będzie gorąco. Etna nie szczędzi w tym roku nikogo. Wokalistka zapowiedziała swoją nowość, która z pewnością będzie gorąca, jak wulkan.

Zobacz również: Zenon Martyniuk Znowu Zachwyca! Koncert w Białej Podlaskiej – Sprawdźcie Video!

Wiadomo, że kawałek zostanie zatytułowany „Lato”. Dotychczas przebojowa wokalistka, Joanna Kaczanowska, która w branży muzycznej działa pod pseudonimem artystycznym Etna, dała się poznać między innymi z takich piosenek, jak „Rolnik” , „Przytulajka” czy też „Dziadek” i oczywiście „Maminsynek”. Wokalistka dokłada wszelkich starań, żeby każda jej muzyczna propozycja była dopracowana pod każdym względem.

Już niebawem, bo niespełna za dwa tygodnie ukaże się jej najnowsza nowość pt. „Lato”: - PREMIERA !!! 14 maja o godz.10:00 na youtube, a o 17:15 w Disco Studio w @telewizja.polotv będziecie mogli zobaczyć mój najnowszy teledysk. Utwór LATO specjalnie dla mnie napisał Adam Konkol (autor największych hitów zespołu @lzy_official i @paulla_official) Teledysk został zrealizowany w pięknej Tajlandii, podczas mojej miesięcznej wyprawy na przełomie stycznia i lutego b.r., podczas, gdy jeszcze świat żył inaczej, wg starych zasad... Wokale nagraliśmy w nowym świecie... w czasach #zostajęwdomu nie łamiąc żadnych zasad bezpieczeństwa społecznego i dobrowolnej #kwarantanna mówiąc trywialnie: na kanapie w piżamie. Ostatnio większość z nas tak pracuje, choć ja już uporałam się z początkową apatią. Teraz funkcjonuję w miarę normalnie (ubieram się, maluję itp.) z tą piżamą do wokali to żartowałam. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Etna "Lato" już 14 maja!

Jak widać wokalistka mimo kwarantanny, nie zwalnia tempa. Dla chcącego, nic trudnego! W domowych warunkach również można pracować i tworzyć muzykę, czego będziecie świadkami już 14 maja.

Być może piosenka pt. „Lato” stworzona podczas kwarantanny, prześcignie dotychczasowe największe hity i stanie się numerem jeden?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Nowa wersja hitu 'Taki, Taki' Iness w remixie Flower to propozycja, która zmieni każdą imprezę w niezapomniane wydarzenie!
 2. Zespół Diadem z nowym utworem "Wodospady"! Gwiazdy disco polo zdeklasują konkurencje?!
 3. Marcin Miller skrywa tajemnice?! Życie prywatne i zawodowe lidera zespołu Boys.
 4. II Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej "Disco Barcja" - Wielka Impreza w Bartoszycach!
 5. Gwiazdy disco polo Dox w wielkim hicie Lady Pank "Zostawcie Titanica"! Fani "Brawo! Unowocześniona wersja"
 6. Żona króla disco polo Danuta Martyniuk w „Tańcu z gwiazdami”? Żona Sławomira nie szczędzi Jej pochwał!
 7. Tragiczny wypadek gwiazdy Disco Polo: Skorusa postrzelona
 8. Przedpremiera: Mirella - "Dzwonisz do mnie"

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie