2020-05-01T07:45:00+02:00 Wokalistka disco polo nie szczędzi nikogo! To "LATO" należy do niej! Wokalistka disco polo mimo kwarantanny, nie zwalnia tempa. Dla chcącego, nic trudnego! W domowych warunkach również można pracować i tworzyć muzykę https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/przebojowa-wokalistka-etna-zaskoczy-w-letniej-odslonie-1587993077.jpg Disco-Polo.info

Wokalistka disco polo nie szczędzi nikogo! To "LATO" należy do niej!


Autor: Goliat, 01 Maj 2020  07:45
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/

Wokalistka disco polo mimo kwarantanny, nie zwalnia tempa. Dla chcącego, nic trudnego! W domowych warunkach również można pracować i tworzyć muzykę

Wokalistka disco polo nie szczędzi nikogo! To "LATO" należy do niej!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Mega premiera! Boys & Menelaos – ”Czarny charakter” to powrót klimatu lat 90.!
  2. Zespół Menelaos w "Must Be The Music"! Jak daleko uda im się awansować?
  3. Skolim zmiażdżył konkurencję! ”Lepszy Sen” numerem jeden w Polsce
Reklama

Przygotujcie sobie kanister zimnej wody, bo będzie gorąco. Etna nie szczędzi w tym roku nikogo. Wokalistka zapowiedziała swoją nowość, która z pewnością będzie gorąca, jak wulkan.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Gwiazdor disco polo odszedł! To była przygnębiająca śmierć w branży muzycznej!

Wiadomo, że kawałek zostanie zatytułowany „Lato”. Dotychczas przebojowa wokalistka, Joanna Kaczanowska, która w branży muzycznej działa pod pseudonimem artystycznym Etna, dała się poznać między innymi z takich piosenek, jak „Rolnik” , „Przytulajka” czy też „Dziadek” i oczywiście „Maminsynek”. Wokalistka dokłada wszelkich starań, żeby każda jej muzyczna propozycja była dopracowana pod każdym względem.

Już niebawem, bo niespełna za dwa tygodnie ukaże się jej najnowsza nowość pt. „Lato”: - PREMIERA !!! 14 maja o godz.10:00 na youtube, a o 17:15 w Disco Studio w @telewizja.polotv będziecie mogli zobaczyć mój najnowszy teledysk. Utwór LATO specjalnie dla mnie napisał Adam Konkol (autor największych hitów zespołu @lzy_official i @paulla_official) Teledysk został zrealizowany w pięknej Tajlandii, podczas mojej miesięcznej wyprawy na przełomie stycznia i lutego b.r., podczas, gdy jeszcze świat żył inaczej, wg starych zasad... Wokale nagraliśmy w nowym świecie... w czasach #zostajęwdomu nie łamiąc żadnych zasad bezpieczeństwa społecznego i dobrowolnej #kwarantanna mówiąc trywialnie: na kanapie w piżamie. Ostatnio większość z nas tak pracuje, choć ja już uporałam się z początkową apatią. Teraz funkcjonuję w miarę normalnie (ubieram się, maluję itp.) z tą piżamą do wokali to żartowałam. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Etna "Lato" już 14 maja!

Jak widać wokalistka mimo kwarantanny, nie zwalnia tempa. Dla chcącego, nic trudnego! W domowych warunkach również można pracować i tworzyć muzykę, czego będziecie świadkami już 14 maja.

Być może piosenka pt. „Lato” stworzona podczas kwarantanny, prześcignie dotychczasowe największe hity i stanie się numerem jeden?

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Uwielbiany Gwiazdor Disco Polo na Mistrzostwach Europy! Marcin Siegieńczuk: karateka z mikrofonem „Znowu poczułem to „coś”

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Nowość od Detmiego! ”Contigo” – taneczny hit w klimacie latino! Zobacz przedpremierę!
  2. Nowość od zespołu Impuls! „Bombowa” zdobywa tysiące wyświetleń i rozkręca imprezy
  3. Topky i Łobuzy ponownie łączą siły! Szykuje się nowy hit disco polo?
  4. Co dalej z klubem „Mega Music Wilga” po pożarze? Właściciele w nowym oświadczeniu!
  5. Nowość od Avangarde! „Tak już na zawsze”! Wyjątkowy styl, który kochają Polacy!
  6. „Sen” od Jagody to nowy hit disco polo! Fani oszaleli na punkcie tej piosenki
  7. Premiera „Kocham Cię jak nikt”! Kaszubska Influencerka przygotowała coś wyjątkowego!
  8. Telewizja Republika stawia na disco polo?! To doskonała wiadomość?!
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły