Reklama


Reklama

Nowa siła na rynku disco polo! Jest pod opieką wielkiej gwiazdy!

2019-04-09T10:30:00+02:00 Nowa siła na rynku disco polo! Jest pod opieką wielkiej gwiazdy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/nowa-sila-na-rynku-disco-polo-jest-pod-opieka-wielkiej-gwiazdy-1554143060.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Nowa gwiazda w muzyce disco polo?!

Reklama

Na profilu artysty Marioo znanego z takich hitów jak Takie ciało to raj czy Kochaj mnie tak ukazała się właśnie interesująca informacja, a mianowicie artysta postanowił zająć się promocją i wsparciem zespołu Mezar, zespołu który jest młodym zespołem na rynku jednak który poczynił już kilka pierwszych kroków aby zaistnieć w świecie muzyki disco, m.in jeden z członków zespołu, wokalista Adam Solecki dysponujący bardzo dobrym głosem, kilkakrotnie wziął udział i radził sobie całkiem dobrze w programie Disco Star gdzie w jednym z odcinków dostał się nawet do finału. 

Zobacz również: Szokująca rozmowa gwiazdora disco polo z fanem! Ciężko pozbierać się po słowach, które padły w rozmowie!

Marioo zdradził nam że jednym z głównych powodów jego decyzji jest fakt że chłopaki z zespołu, w którego skład wchodzą także Arek Bielecki oraz Radek Kister sami piszą teksty oraz komponują wszystkie swoje piosenki, których w dorobku zespół ma już kilka, i według Marioo utwory te posiadają bardzo duży potencjał. Ale również powodem jest to że chłopaki bardzo dobrze czują się na scenie, co mieli okazje zaprezentować przed Marioo jako jednym z członków jury w którego skład wchodzili również Andre oraz Etna na jednej z gal.

Marioo, jako producent postanowił wesprzeć chłopaków zajmując się produkcją ich utworów, realizacją teledysków oraz wsparciem w promocji, według niego, piosenki zespołu mają w sobie dużo elementów i klimatu klasycznego disco polo, czego brakuje mu w repertuarze dzisiejszych wykonawców a teksty są przyjemne i każdy niesie w sobie jakiś przekaz. Dodaje również że oczywiście nie wie tak do końca co wyniknie z tej współpracy, ale sądząc po zapale członków zespołu jak i samych produkcjach, uważa że jeśli zespół Mezar uzbroi się w odrobine cierpliwości to ma szanse zaistnieć w świecie disco który jest dość mocno zatłoczony.

Zobacz również: Edyta Folwarska w mieście miłości! Gwiazda disco polo poruszyła temat zdrad i romansów!

Marioo dodaje również że pomimo pracy nad własnymi produkcjami których jak deklaruje, usłyszymy w tym roku sporo, z jego doświadczeniem muzycznym, filmowym czy branżowym, uważa że wręcz powinien w wolnym czasie wspierać wykonawców obdarzonych wyjątkowym talentem oraz charyzmą a którym w tak zatłoczonym muzycznym świecie trudno jest postawić pierwsze kroki.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!
  2. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!
  3. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.