Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-31T15:30:00+01:00 Wielka premiera disco polo na sylwestrową playlistę?! Posłuchajcie nowej piosenki Marioo. Hit?! https://disco-polo.info/uploads/news/nowosc-disco-polo-od-popularnego-artysty-w-refrenie-padlo-mocne-pytaniejpg.jpg
Reklama

Wielka premiera disco polo na sylwestrową playlistę?! Posłuchajcie nowej piosenki Marioo. Hit?!

Redakcja , 31 Grudzień 2020  15:30
Wielka premiera disco polo na sylwestrową playlistę?!  Posłuchajcie nowej piosenki Marioo. Hit?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Pretensjonalne wywody zakochanego mężczyzny, to temat, z którym z pewnością utożsami się wielu panów. Tytuł „Czego chcesz”, nie wziął się znikąd

Reklama

Nie ustaje konsekwentna i bardzo efektywna praca artystów disco polo. Końcówka roku zdecydowanie należy do osób tworzących muzykę taneczną. 

Zobacz również: Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Playlisty na sylwestrowych domówkach, zapłoną nie tylko od znanych, starszych kawałków. Słuchacze mają bowiem do dyspozycji wiele produkcji, udostępnianych na finiszu ostatniego miesiąca w kalendarzu. 

Do całej masy propozycji, dołącza kolejna, która bez wątpienia przysporzy fanom dużo radości i poprawi humor nie tylko w sylwestra, ale i przez kawał czasu w 2021 roku. Piosenka pt. „Czego Chcesz”, to utwór autorstwa Marioo. Artysta opublikował numer w wersji audio, a ten śmiało rozpycha się łokciami pomiędzy innymi propozycjami. 

Muzyka, to oczywiście energetyczna bomba, zachęcająca do szalonego tańca. Dużą zaletą utworu jest tekst, który tworzy całkiem przyjemną fabułę. Pretensjonalne wywody zakochanego mężczyzny, to temat, z którym z pewnością utożsami się wielu panów.

Tytuł „Czego chcesz”, nie wziął się znikąd. Zakłopotany mężczyzna, prymitywnie, lecz stanowczo docieka skąd brak zainteresowania ze strony kobiety, do której wyśpiewuje. 

Posłuchajcie tej znakomitej propozycji i dajcie znać, czy dołączacie utwór, do sylwestrowej playlisty!

Zobacz również: Grupa Daj To Głośniej szturmem podbije rynek disco polo! Gorąca premiera pt. 'Jeszcze raz' już dostępna!

Reklama
Zobacz teledysk: Marioo - CZEGO CHCESZ
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!
  2. Co Ona plecie?! Wokalistka disco polo szokuje swoich fanów
  3. Pośladki Magdy Narożnej odegrały główną rolę w publikacji. Gorący widok rozpala zmysły!
  4. Ogromny sukces dla branży muzycznej! Zespół Daj To Głośniej otwiera szampana!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej