Reklama
Polecamy


Reklama

Dziewczyna ze wsi podbije rynek disco polo? Zobaczcie video, które jest już dostępne w sieci!

2020-07-18T18:12:00+02:00 Dziewczyna ze wsi podbije rynek disco polo? Zobaczcie video, które jest już dostępne w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/dziewczyna-ze-wsi-podbije-rynek-najnowsza-premiera-w-swiecie-disco-polo-1594998640.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Fani w niecałe kilka godzin po publikacji, nie szczędzili słów zachwytu pod klipem: „Mega kawałek, od razu wpada w ucho!”, „Wspaniała robota”

Reklama

Świat disco polo z zapartym tchem obserwuje nowości pojawiające się na rynku! Fani muzyki tanecznej z zaciekawieniem odpalają kolejne świeżynki i poddają je ocenie. Tylko niektóre z opublikowanych utworów urosną do rangi hitów i zostaną z nami na długie lata.

Zobacz również: 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

O taki tytuł spokojnie może ubiegać się fantastyczna, premierowa produkcja pt. „Dziewczyna ze Wsi” od zespołu Marioo! Formacja przygotowała dla odbiorców istną petardę!

Bardzo taneczna i melodyjna propozycja, dosłownie porywa na parkiet! Folkowe brzmienia i teledysk w tym samym klimacie, domykają całość tworząc idealny materiał!

Fani w niecałe kilka godzin po publikacji, nie szczędzili słów zachwytu pod klipem: „Mega kawałek, od razu wpada w ucho!”, „Wspaniała robota”, „Fajna ta dziewczyna ze wsi”, to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy!

Jesteśmy pewni, że ta premiera poszybuje bardzo wysoko na wszystkich listach przebojów, a na każdej playliście okolicznościowej, zostanie odtworzona przynajmniej kilka razy!

Zgadzacie się?

Zobacz również: Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy projekt Dawida Narożnego powstały w duecie z Endrju podbije branżę disco polo?!
  2. Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!
  3. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.