2020-07-18T18:12:00+02:00 Dziewczyna ze wsi podbije rynek disco polo? Zobaczcie video, które jest już dostępne w sieci! Fani w niecałe kilka godzin po publikacji, nie szczędzili słów zachwytu pod klipem: „Mega kawałek, od razu wpada w ucho!”, „Wspaniała robota” https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/dziewczyna-ze-wsi-podbije-rynek-najnowsza-premiera-w-swiecie-disco-polo-1594998640.jpg Disco-Polo.info

Dziewczyna ze wsi podbije rynek disco polo? Zobaczcie video, które jest już dostępne w sieci!


Fani w niecałe kilka godzin po publikacji, nie szczędzili słów zachwytu pod klipem: „Mega kawałek, od razu wpada w ucho!”, „Wspaniała robota”

Autor: Goliat, 18 Lipiec 2020  18:12
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Dziewczyna ze wsi podbije rynek disco polo? Zobaczcie video, które jest już dostępne w sieci!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Klaudia Zielińska zamknęła usta krytykom! Utalentowana wokalistka wykonała HIT 'Bad Boy' na żywo prosto ze swojego domu!
 2. Sławomir i Zenek zaskakują nowym hitem "Tańcz"! Sprawdź, dlaczego wszyscy mówią o tym numerze!
 3. Magdalena Lubacz- Maluba wyszła za mąż: Zobacz jej olśniewającą suknię ślubną i niesamowitą ceremonię
Reklama

Świat disco polo z zapartym tchem obserwuje nowości pojawiające się na rynku! Fani muzyki tanecznej z zaciekawieniem odpalają kolejne świeżynki i poddają je ocenie. Tylko niektóre z opublikowanych utworów urosną do rangi hitów i zostaną z nami na długie lata.

Zobacz również: Nowy singiel Justyny Lubas "Dramy" zatrzęsie rynkiem disco polo?! Gwiazda nie kryje zadowolenia - to będzie najlepsza premiera?!

O taki tytuł spokojnie może ubiegać się fantastyczna, premierowa produkcja pt. „Dziewczyna ze Wsi” od zespołu Marioo! Formacja przygotowała dla odbiorców istną petardę!

Bardzo taneczna i melodyjna propozycja, dosłownie porywa na parkiet! Folkowe brzmienia i teledysk w tym samym klimacie, domykają całość tworząc idealny materiał!

Fani w niecałe kilka godzin po publikacji, nie szczędzili słów zachwytu pod klipem: „Mega kawałek, od razu wpada w ucho!”, „Wspaniała robota”, „Fajna ta dziewczyna ze wsi”, to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy!

Jesteśmy pewni, że ta premiera poszybuje bardzo wysoko na wszystkich listach przebojów, a na każdej playliście okolicznościowej, zostanie odtworzona przynajmniej kilka razy!

Zgadzacie się?

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Wojciech Kaczmarek zaskakuje nowym hitem! 'Nie Odbierasz' ekspresowo podbija serca słuchaczy! Fani "Nie mogę przestać słuchać"
 2. Loverboy znowu na fali! Nowy, kontrowersyjny teledysk gwiazdy disco polo "The Bill" zdobywa popularność!
 3. Nowy Hit Selfie: „Kochanie” Rozgrzewa Parkiety! Czy To Będzie Przebój Lata?
 4. Nowa wersja hitu Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' właśnie podbija sieć! Tego się nie spodziewałeś. Nowy HIT?!
 5. Legenda disco polo zespół Milano w Bystrzycy: Niezapomniany koncert z niespodzianką! Zobacz, co się wydarzyło!
 6. Najbliższe koncerty After Party: Sprawdź, gdzie zagrają znane gwiazdy disco polo w te wakacje!
 7. Bartii z premierą: "Muszę Iść Dalej"!
 8. Festiwal Disco Ostróda Startuje Już 19 i 20 lipca – Sprawdź Harmonogram i Nowe Godziny!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie