2021-07-26T12:30:00+02:00 Niezwykła premiera od popularnego gwiazdora disco polo! W nowym teledysku Maczo wystąpiła jego żona! https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykla-premiera-od-popularnego-gwiazdora-disco-polo-w-nowy-teledysku-maczo-wystapila-jego-zonapng.png

Niezwykła premiera od popularnego gwiazdora disco polo! W nowym teledysku Maczo wystąpiła jego żona!

Redakcja , 26 Lipiec 2021  12:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Niezwykła premiera od popularnego gwiazdora disco polo! W nowym teledysku Maczo wystąpiła jego żona!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Główną rolę w teledysku Maczo odegrała jego żona - Aneta ! Wokalista o tym fakcie poinformował ją kilka godzin przed rozpoczęciem zdjęć do klipu

Reklama

Słynny artysta disco polo stworzył energetyczną propozycję, która sprawia, że nóżka aż sama chodzi!

Zobacz również: Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!

GORĄCA PREMIERA GWIAZDORA DISCO POLO

Artyści disco polo nigdy nie próżnują! Nawet podczas wakacji gwiazdorzy ciężko pracują na swój sukces! W końcu zadowolenie fanów to najcenniejsza zapłata za ich wysiłek! Maczo to popularny wokalista disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Marilyn Monroe”, “Fenomenalnie”, czy “Świnka”. Artysta wystąpił także  w popularnym programie Polsatu “Wyspa Przetrwania”.

Reklama

Maczo mimo sezonu wakacyjnego ani na chwilę nie zwalnia tempa. Gwiazdor disco polo umieścił w sieci swój najnowszy klip, który nosi tytuł “Nawigacja”. To niezwykle energetyczna propozycja, która sprawia, że nóżka aż sama chodzi!

ŻONA WOKALISTY DISCO POLO ODEGRAŁA GŁÓWNĄ ROLĘ W TELEDYSKU 

Uwielbiany wokalista disco polo ma wielki talent do tworzenia produkcji, które błyskawicznie trafiają w serca fanów. “Nawigacja” ma ogromne szanse, by stać się hitem tegorocznych wakacji, i zawojować wszystkie klubowe parkiety!

Warto wspomnieć, że główną rolę w teledysku Maczo odegrała jego żona - Aneta ! Wokalista o tym fakcie poinformował ją kilka godzin przed rozpoczęciem zdjęć do klipu.

Wielbiciele artysty zostawili pod klipem sporo pozytywnych komentarzy.

Reklama

“Super pioseneczka, łapka w górę”

“Nóżka chodzi, świetny numer”

“Super klimacik i słowa cud miód”

Jeśli aranż “Nawigacji” brzmi Wam nieco znajomo, to macie rację! Jej autorem jest Marek Gwiazdowski ze słynnej grupy Mig! Z tak zacnym wsparciem Maczo musi zajść daleko! 

Zobacz również: Cudowna wokalistka disco polo świętuje wieczór panieński! Szykuje się huczne weselicho! Mamy zdjęcia!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MACZO - Nawigacja
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  2. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
  3. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  4. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  5. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  6. Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami