Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-10-08T08:00:00+02:00 Wokalista disco polo - finalista polsatowskiego show Wyspa Przetrwania wziął ślub! Młoda para wyglądała https://disco-polo.info/uploads/news/2018/10/wokalista-disco-polo-finalista-polsatowskiego-show-wyspa-przetrwania-wzial-slub-mloda-praca-wygladala-cudownie-1538938753.jpg
Reklama

Wokalista disco polo - finalista polsatowskiego show Wyspa Przetrwania wziął ślub! Młoda para wyglądała cudownie!

Redakcja , 08 Październik 2018  08:00
Wokalista disco polo - finalista polsatowskiego show Wyspa Przetrwania wziął ślub! Młoda para wyglądała cudownie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Maczo / Maciej Kuśmierz / Marlena Matuszak Fotografia
Reklama

Oprócz najbliższych państwa młodych, na uroczystości weselnej bawili się również przyjaciele ze świata show biznesu

Reklama

Maciej Kuśmierz "Maczo" gwiazda muzyki disco polo, znany szerszej publice z "Wyspy przetrwania" wziął ślub. Artysta ożenił się ze swoją wieloletnią miłością - Anetą. Uroczystość odbyła się w rodzinnych stronach Panny Młodej. Oprócz najbliższych państwa młodych, bawili się na niej także przyjaciele ze świata show biznesu w tym Marek Gwiazdowski z zespołu Mig wspólnie z żoną Aldoną.

Zobacz również: Robi się bardzo ciekawie! Popularna grupa disco polo zdradziła plany zawodowe! Internauci już zacierają ręce!

Muzyk disco polo we wspomniany polsatowskim show doszedł do wielkiego finału. Niewiele dzieliło go od głównej wygranej. Maciej w programie wykazał się nie tylko siłą, ale również bystrością i zaangażowaniem. Tak jak na co dzień tak i w programie był zarówno koleżeński i uważny. Czy to właśnie te cechy charakteru upodobała sobie ukochana Maćka, Aneta? Młodzi znają się od wielu lat. Wspólne przeżywanie trosk, w tym rozłąki na czas programu, jak również chwil radości i szczęścia umocniło ich związek.

Para na zabawę weselną przyjechała czerwoną Nyską. Przywitało ich grono gości weselnych, którzy tego dnia bawili się wspólnie z Anetą i Maćkiem do białego rana! Jako ekipa serwisu disco-polo.info życzymy młodym Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!
  2. Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?
  3. Gorące zdjęcia gwiazdy teledysków disco polo zachwycają?! To jedna z najpiękniejszych kobiet w tej branży?
  4. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej