2016-11-17T17:33:00+01:00 Niezwykła historia Maczo https://disco-polo.info/uploads/news/2016/11/maczo.jpg

Niezwykła historia Maczo

Redakcja , 17 Listopad 2016  17:33

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Niezwykła historia Maczo
Źródło zdjęć:

Gwiazdy muzyki disco polo bardzo często za pośrednictwem serwisów społecznościowych opisują różne historie z życia wzięte. Tak jest również w przypadku debiutujących postaci w świecie disco polo. Mowa tutaj o Maczo, czyli Macieju Kuśmierzu, który ...

Reklama

Gwiazdy muzyki disco polo bardzo często za pośrednictwem serwisów społecznościowych opisują różne historie z życia wzięte. Tak jest również w przypadku debiutujących postaci w świecie disco polo. Mowa tutaj o Maczo, czyli Macieju Kuśmierzu, który spotkał się z niecodzienną sytuacją.

 

Maciej pojechał wraz ze swoim dziadkiem do lekarze, ale jak to zwykle bywa pod przychodniami jest mało miejsc parkingowych. Maczo postanowił zaparkować w miejscu, gdzie nie wolno tego robić. Po wyjściu wraz z dziadkiem przy samochodzie spotkał Straż Miejską. Reakcja funkcjonariusza zdziwiła nie tylko Maćka, ale również i naszą redakcję.

 

Przeczytajcie całość.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  2. Marcin Miller – Boys w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki pop! Wokalista disco polo padł przed nim na kolana!
  3. Uwielbiany gwiazdor disco polo zabiera słuchaczy w muzyczną podróż w czasie! Brawurowe wykonanie znanego hitu z lat 90-tych brzmi lepiej niż oryginał?!
  4. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  5. Mega gorące wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają wyjątkowym strojem! Gwiazdy disco polo wyglądają jak boginie!
  6. Dawid Narożny zaprowadził syna po raz pierwszy do żłobka! Reakcja dziecka zaskoczyła gwiazdora i Jego żonę!
  7. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  8. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami