2019-07-02T22:38:00+02:00 Szok! Przystojny wokalista disco polo znowu jest w trakcie poszukiwań tej jedynej? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/szok-przystojny-wokalista-disco-polo-znowu-jest-w-trakcie-poszukiwan-tej-jedynej-1562060441.jpg

Szok! Przystojny wokalista disco polo znowu jest w trakcie poszukiwań tej jedynej?

Redakcja , 02 Lipiec 2019  22:38

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Szok! Przystojny wokalista disco polo znowu jest w trakcie poszukiwań tej jedynej?
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Maczo szuka dziewczyny!

Reklama

Maczo w świecie disco polo jest dobrze znany z takich utworów, jak „Wieczna chemia” czy też „Fenomenalnie” i oczywiście „Jedwabiste włosy”. Niezaprzeczalnym hitem okazała się piosenka zatytułowana „Marylin Monroe”.

Zobacz również: Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!

Utwór spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem. Był jednym z chętniej granych kawałków w największych stacjach radiowych. Teledysk do piosenki został wyświetlony już blisko 5 milionów razy w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artysty. W ostatnim czasie Maczo ogłosił na swoich profilach w social mediach, że poszukuje dziewczyny.

Jednakże nie zapominajmy, iż w serce artysty trafiła strzała Amora, co spowodowało, że zmienił status z kawalera na męża i jest związku z przepiękną Anetą. Taka dziewczyna, jak jego piękna żona, trafia się w życiu tylko raz.

Tym razem Maciej poszukuje urodziwych kobiet do swojego najnowszego teledysku, który zapowiada się bardzo gorąco. Z tej okazji wokalista zorganizował casting, napisał:

Poszukujemy sympatycznych dziewczyn do teledysku!

▪️Termin: 16 lipca.

▪️Czas trwania: 1 dzień.

▪️Miejsce zostanie podane w wiadomości prywatnej. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: [email protected] 

Jeżeli znasz miłe i uśmiechnięte dziewczyny oznacz je proszę w komentarzu. Kto wie, może szukamy właśnie ich! - - Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zobacz również: Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!

Być może jest to dobry moment, aby spełnić marzenie. Taka okazja może długo się nie powtórzyć. W końcu, której z was nie przeszło przez myśl, aby wystąpić w teledysku u tak przystojnego artysty disco polo, jakim jest Maczo!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  2. Premiera dla zakochanych?! Gwiazdor disco polo zaskoczył wyjątkową nowością 'Dla Ciebie'! Ten utwór może podbić listy przebojów!
  3. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  4. Przebojowa premiera wielkiego hitu Markusa P podbija sieć! Twórcą tej nowości jest znany gwiazdor disco polo!
  5. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  6. Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!
  7. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  8. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami