Reklama


Reklama

Niesamowity projekt w świecie disco polo oczaruje branżę!

2019-01-22T14:30:00+01:00 Niesamowity projekt w świecie disco polo oczaruje branżę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/niesamowity-projekt-w-swiecie-disco-polo-oczaruje-branze-1548163856.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Boys, B-QLL, D-Bomb, Skalar’s, United w jednej produkcji?!

Reklama

Marcin Mackiewicz i Artur Lipiński to duet producentów muzycznych z Warszawy, działających od ponad dwóch lat pod nazwą DANCE 2 DISCO. Na początku nowego roku media społecznościowe obiegły zdjęcia z planu tajemniczej produkcji!

Pomimo, że jesteśmy producentami muzycznymi, a nie zespołem postanowiliśmy, że zrobimy swój klip” - mówi nam Marcin. „Wymóg dzisiejszych czasów jest taki, że oprócz zaoferowania produktu dobrej jakości musisz być jednak też rozpoznawalny”.

Tak poznaliśmy powód dla którego panowie z Dance 2 Disco postanowili stworzyć swój własny wideoklip. Ponieważ sami nie śpiewają skorzystali z pomocy innych. Całość jest jeszcze owiana tajemnicą, natomiast jak udało nam się ustalić, w całym projekcie udział wzięły takie zespoły jak: Boys, B-QLL, D-Bomb, Skalar’s, United.

Do projektu zaprosiliśmy przyjaciół i swoich starych znajomych. Goście nie zawiedli i stawili się w komplecie. Wszyscy podeszli do tematu profesjonalnie, a praca przebiegła sprawnie” - dodaje Artur.

Na planie klipu obecne były również urocze tancerki z grupy Funky Chics. Całość została nagrana i zrealizowana przez debiutującą w branży disco ekipę AQ Media Group.

Premiera klipu na przełomie stycznia i lutego.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!
  2. Artyści disco polo stają się coraz bogatsi! Kolejny milion wpadł na konto Power Play!
  3. Popularny zespół disco polo główną atrakcją podczas rodzinnej imprezy! Zobaczcie FILM!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.