2023-08-28T08:30:00+02:00 Nie uwierzysz, ile osób zgromadziło się na koncercie Bayer Full! Ponad 10 tysięcy! Sławomir Świerzyński Sławomir Świerzyński, wokalista Bayer Full, wraz z zespołem przyciąga tłumy na koncertach. Disco polo bije rekordy popularności, a ich przeboje zdobywają serca słuchaczy. https://disco-polo.info/uploads/news/nie-uwierzysz-ile-osob-zgromadzilo-sie-na-koncercie-bayer-full-slawomir-swierzynski-rzadzi-scena-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Nie uwierzysz, ile osób zgromadziło się na koncercie Bayer Full! Ponad 10 tysięcy! Sławomir Świerzyński rządzi sceną disco polo!


Sławomir Świerzyński, wokalista Bayer Full, wraz z zespołem przyciąga tłumy na koncertach. Disco polo bije rekordy popularności, a ich przeboje zdobywają serca słuchaczy. Ostatni koncert zgromadził ponad 10 000 osób, potwierdzając siłę muzyki i oddanie fanów.

Autor: Adam Begier, 28 Sierpień 2023  08:30
Źródło zdjęć: AKPA
Nie uwierzysz, ile osób zgromadziło się na koncercie Bayer Full! Ponad 10 tysięcy! Sławomir Świerzyński rządzi sceną disco polo!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście" zatrzęsie branżą disco i latino?! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery na żywo! VIDEO
 2. Skolim na szczycie! 186 milionów i potrójna diamentowa płyta! Wielka FORTUNA na koncie Króla Latino!
 3. Szok! Klaudia Zielińska i Detmi z platynową i złotą płytą - Sprawdź, jakie hity zdobyły te prestiżowe wyróżnienia!
Reklama

  SŁAWOMIR ŚWIERZYŃSKI – GŁOS, KTÓRY WYRÓŻNIA BAYER FULL

  Muzyka disco polo od lat bije rekordy popularności w Polsce, a jednym z najważniejszych zespołów tego gatunku jest Bayer Full. Grupa ta nie tylko bawi, ale także porusza serca setek tysięcy fanów na całym kraju. Wokalistą, który zdobył miano najpopularniejszego w tej krainie dźwięków, jest charyzmatyczny Sławomir Świerzyński, lider i dusza zespołu. Charakteryzuje go wyjątkowy głos oraz zdolności sceniczne, które przyciągają rzesze oddanych miłośników.

  SŁAWOMIR ŚWIERZYŃSKI – GŁOS, KTÓRY CAŁĄ POLSKĘ

  Nie można mówić o fenomenie Bayer Full, nie wspominając o wyjątkowym wokaliście, Sławomirze Świerzyńskim. To właśnie dzięki jego niepowtarzalnemu głosowi i charyzmie zespół zyskał nie tylko popularność, ale i oddanych fanów. Sławomir nie tylko doskonale wykonuje swoje partie wokalne, ale także potrafi porwać publiczność na koncertach, tworząc niezapomnianą atmosferę. Jego energiczne występy są prawdziwym źródłem pozytywnej energii dla wszystkich obecnych.

  BAYER FULL: PRZEBOJE, KTÓRE ZDOBYŁY SERCA

  Bayer Full nieustannie dostarcza słuchaczom przebojów, które stają się nieodłączną częścią polskiej kultury muzycznej. "Blondyneczko", "Bo wszyscy Polacy" – to tylko niektóre z utworów, które na stałe zagościły w repertuarze zespołu. Ich piosenki nierzadko stają się hymnami imprez, zabaw i spotkań towarzyskich, a ich teksty i melodie przywołują uśmiech na twarzach słuchaczy.

  SZALEŃSTWO NA KONCERCIE BAYER FULL!

  Ostatni koncert zespołu Bayer Full w Gminie Gołuchów stał się prawdziwym wydarzeniem muzycznym. To, co zaszło tego wieczoru, przeszło wszelkie oczekiwania. Na koncercie zgromadziło się ponad 10 000 osób, które wspólnie śpiewały i tańczyły przy rytmach ulubionych utworów zespołu. To niewątpliwie potwierdza, że muzyka disco polo wciąż ma ogromną moc przyciągania i potrafi zgromadzić tłumy.

  Zespół Bayer Full nie kryje radości i dumy z osiągnięcia tak imponującej frekwencji. Wpisanie się w historię muzycznej rozrywki w Polsce to zaszczyt, którego nie można przeoczyć. Gratulujemy i dziękujemy organizatorom oraz fanom za niezapomniane emocje i wyjątkowy klimat tego koncertu!

  POTĘGA BAYER FULL NA SCENIE DISCO POLO

  Bayer Full podzielił się kilkoma zdjęciami z tego wyjątkowego wydarzenia, które przypominają nam o potędze i energii muzyki disco polo oraz oddaniu fanów wobec swoich ulubionych artystów. To, coś doświadczyliśmy podczas tego koncertu, dowodzi, że muzyka potrafi jednoczyć i wzbudzać niezapomniane emocje. Frekwencja na tak gigantyczną skalę to nie tylko dowód popularności Bayer Full, ale i fenomenu, jaki stanowi muzyka disco polo w Polsce. Wielbicieli tego gatunku wciąż przybywa, a Bayer Full nadal utrzymuje swój status niekwestionowanego lidera sceny.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Bayer-Full---Dozynki-3.jpg
  Plik Bayer-Full---Dozynki-2.jpg
  Plik Bayer-Full---Dozynki-1.jpg
  Plik Bayer-Full---Dozynki-4.jpg
  Reklama

  Bayer Full - Jabłuszka 2023 LIVE

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir
  2. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
  3. Tak się ubrała na koncert! Znana wokalistka disco polo Iness szokuje stylizacją! Internautom brakuje tchu?!
  4. "Złoto" podbija YouTube! Największe gwiazdy disco polo razem w jednym teledysku – czy to najlepszy hit wszech czasów?
  5. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
  6. Iness przygotowuje nowy materiał koncertowy! Co szykuje gwiazda disco polo
  7. Klaudia Zielińska gwiazdą w Londynie! Ten koncert przeszedł do historii! Tłumy pod sceną
  8. Agnieszka Brysiak AGBE olśniła fanów disco! Jej soczysta stylizacja podbija internet!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie