2017-11-09T15:45:00+01:00 Nie ma śladu po wypadku gwiazdy disco! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/nie-ma-sladu-po-wypadku-gwiazdy-disco-1510237845.jpg

Nie ma śladu po wypadku gwiazdy disco!

Redakcja , 09 Listopad 2017  15:45
Nie ma śladu po wypadku gwiazdy disco!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Po groźnym wypadku na długo zniknął ze sceny. Na szczęście wrócił do zdrowia. Podczas występu towarzyszyli mu bliscy.

Reklama

Tak bardzo czekał na tę chwilę. Odkąd w marcu John McInerney, jedyny członek oryginalnego składu Bad Boys Blue, przeżył groźny wypadek samochodowy, marzył o tym, by znów stanąć na scenie. Ciężkie obrażenia wewnętrzne sprawiły, że długo walczył o odzyskanie sprawności. Na szczęście nie był sam. Mógł liczyć na wsparcie żony Sylwii i córki Scarlett. – Nie wiem, czy miałbym tyle siły, gdyby nie one. W trakcie rehabilitacji pojawiały się chwile zwątpienia, ale dla nich nie dawałem za wygraną – opowiada wokalista.

Symboliczny powrót do Rosji

I udało się! W połowie października John hitami jak „You’re a Woman” uświetnił swoim występem galę Stowarzyszenia Przyjaciele Świata w Łodzi. – To wspaniałe uczucie znów stać na scenie – wyznaje. Tego dnia towarzyszyła mu nie tylko żona. – Moja córka otworzyła uroczystość, śpiewając m.in. utwór „Kocham cię życie” Edyty Geppert – mówi z dumą. A teraz przed nim kolejne ważne wydarzenie. Pod koniec listopada John wystąpi na moskiewskim stadionie olimpijskim na festiwalu Autoradio Discoteka 80. – Będzie to dla mnie symboliczny koncert. To przecież w Rosji miałem wypadek – podkreśla. – A teraz właśnie tam po raz pierwszy zaśpiewam dla szerokiej publiczności.

Materiał przygotowała redakcja gazety "Na żywo"

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Marcin Miller Boys gwiazdą TVP! Ten wieczór będzie należał do niego!
  2. Internet zapłonął! Ogromny dekolt wokalistki disco polo odsłonił biust! Fani komentują 'brak mi słów'
  3. Wraca popularna trasa koncertowa TVP! Pierwszy koncert z gwiazdami disco polo już 20 czerwca!
  4. To najlepiej ubrany artysta disco polo? Znany gwiazdor zachwyca wyjątkową stylizacją!
  5. Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!
  6. Taneczna premiera disco polo podbije listy przebojów?! Fani zachwyceni nowością twórcy hitu 'Lody'!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami