2023-08-24T12:32:00+02:00 Największe Gwiazdy Disco Polo Wkrótce na Florydzie! Unikalna Szansa dla Fanów! Roztańczone Andrzejki z największymi gwiazdami disco polo w USA i Kanadzie! Koncerty Zeneka Martyniuka, Boys, Miga i innych https://disco-polo.info/uploads/news/najwieksze-gwiazdy-disco-polo-wkrotce-na-florydzie-unikalna-szansa-dla-fanowjpg.jpg Disco-Polo.info

Największe Gwiazdy Disco Polo Wkrótce na Florydzie! Unikalna Szansa dla Fanów!


Roztańczone Andrzejki z największymi gwiazdami disco polo w USA i Kanadzie! Koncerty Zeneka Martyniuka, Boys, Miga i innych

Autor: Adam Begier, 24 Sierpień 2023  12:32
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Największe Gwiazdy Disco Polo Wkrótce na Florydzie! Unikalna Szansa dla Fanów!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Boys i Ronnie Ferrari w trasie koncertowej po USA
 2. Jacek Kurski powraca?! Disco polo powróci do TVP?
 3. Roztańczony PGE Narodowy 2024! Ta edycja będzie wyjątkowa?! Wystąpią The Kolors, Stachursky, Skolim i wielu innych!

  Najbardziej roztańczone Andrzejki w USA i Kanadzie już w listopadzie! - donoszą organizatorzy wielkich koncertów polskich gwiazd gatunku disco polo. Fani muzyki tanecznej mogą cieszyć się nadchodzącą okazją, by zobaczyć na żywo swoich ulubionych wykonawców. Zenek Martyniuk, Boys, Mig, Jorrgus, Kaspi, Kroppa, Valdi oraz Maciej Smoliński pojawią się na scenie, by rozgrzać tłumy przy dźwiękach niezapomnianych hitów. Co więcej, w planie trasy koncertowej znalazły się dwa wyjątkowe przystanki na słonecznej Florydzie!

  Roztańczone Andrzejki z Polskimi Gwiazdami Disco Polo na Florydzie

  Data 19 listopada to moment, na który nie mogą doczekać się wszyscy miłośnicy muzyki disco polo. Polonia Society of Korona, Inc. w Bunnell staje się areną dla artystycznych przeżyć. Tego wieczoru zaplanowano niezapomniany koncert na Polance klubu. To doskonała okazja, by zanurzyć się w rytmach ulubionych utworów i podzielić emocje z innymi fanami.

  Nie tylko na Florydzie odbędzie się to muzyczne święto! 22 listopada miłośnicy brzmień disco polo w Clearwater również będą mieli okazję uczestniczyć w spektakularnym występie polskich artystów. Polskie Centrum stanie się magiczną przestrzenią, gdzie dźwięki muzyki zdominują wieczór.

  Trasa Koncertowa Przenosi Radość na Cały Kontynent

  Wielkie emocje i taneczne rytmy nie ograniczą się tylko do Florydy! Organizatorzy postarali się o to, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z tej niepowtarzalnej szansy. Trasa koncertowa przeniesie magię disco polo do innych miast w Stanach Zjednoczonych oraz do naszych sąsiadów na północy - Kanady.

  W kolejności występów, Polskie Gwiazdy Disco Polo odwiedzą:

  1. Chicago
  2. Trenton i Totowa w New Jersey
  3. New Britain w stanie Connecticut
  4. Mississauga w Kanadzie

  To niepowtarzalna okazja dla fanów muzyki tanecznej, by uczestniczyć w koncertach swoich idoli i poczuć wspólną energię.

  Szansa Dla Fanów – Bilety Już w Sprzedaży!

  Nie przegap okazji na niezapomniane chwile i taneczne emocje! Bilety na koncerty już są w sprzedaży i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Możesz znaleźć je oraz więcej szczegółów na oficjalnej stronie www.biletuj.com. To tam dowiesz się o cenach biletów, dostępności miejsc oraz ewentualnych dodatkowych atrakcjach.

  Nie pozwól, by ta muzyczna uczta umknęła Ci przez palce! Zarezerwuj swój bilet już dziś i przygotuj się na roztańczone Andrzejki z największymi gwiazdami disco polo na czele.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wygląda obłędnie! Joanna Narożna to faktycznie najpiękniejsza żona w świecie disco polo?! Zobaczcie te zdjęcia! Opadną Wam szczęki!
  2. Gorąca premiera: Spike odświeża hit "Panna Andzia"! Ten utwór zna cała Polska!
  3. Freaky Boys w Chicago Club Broszki! TO była niesamowita energia!
  4. Sylwia Kossakowska to prawdziwa nowa gwiazda disco polo?! Niesamowity wieczór w Mega Music Wilga | VIDEO
  5. Gwiazdy Disco Polo na wsi? Nie uwierzysz, co Marcin Miller robił na farmie Maćka z 'Rolnicy. Podlasie'
  6. Zenek Martyniuk bez ogródek!! Szokujące wyznania po weselu syna! Wiemy co myśli o Faustynie, swojej synowej!
  7. Największe Gwiazdy Disco Polo na Spotify: Top 10 Artystów - Kwiecień 2024
  8. "Przytul moje serce" – nowy hit od Boys! Mega premiera

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie