Reklama


Reklama

Gabriela Mikołajczuk
Reklama

Reklama
O mnie

Przede wszystkim jestem tancerką. Od 14 lat zawodowo zajmuję się tańcem i mam wiele osiągnięć w tej dziedzinie. Między innymi Mistrzostwo Polski czy Wicemistrzostwo Europy. Specjalizuje się w tańcu nowoczesnym. Pomiędzy treningami zajmuję się modelingiem i biorę udział w sesjach zdjęciowych. Na koncie mam tez osiągnięcia w dziedzinie wyborów Miss. Zostałam ukoronowana dwukrotnie: jako Miss Podlasia Nastolatek oraz Wicemiss Podlasia nastolatek, a także jestem półfinalistką wyborów Miss na arenie ogólnopolskiej. Uwielbiam treningi na siłowni oraz soki pomarańczowe.

Doświadczenie

Brałam udział w wielu projektach związanych z branżą disco-polo. Były to między innymi koncerty, pokazy czy też teledyski z różnymi zespołami zajmującymi się tą muzyką. Np: Masters, Defis, Playboys, Focus, Verdis, Moment, Novator, Live, Silverboys, 3bit.


Imię i nazwisko Gabriela Mikołajczuk
wiek 19
skąd Białystok
email gamikolajczuk@gmail.com
Wymiary  
biust/klatka piersiowa 87
wzrost 172
waga 64
talia/pas 69

Polecane nowościReklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.