2024-04-20T15:00:00+02:00 Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko Czy Elwira Mejk zaznacza swoje królestwo w disco polo? Czy ktoś ją naśladuje? https://disco-polo.info/uploads/news/elwira-mejk-zdumiewa-swoimi-koronami-czy-inne-wokalistki-disco-polo-probuja-nasladowac-jej-styljpg.jpg Disco-Polo.info

Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!


Czy Elwira Mejk zaznacza swoje królestwo w disco polo? Czy ktoś ją naśladuje?

Autor: Adam Begier, 20 Kwiecień 2024  15:00
Źródło zdjęć: facebook.com/elwira.mejk
Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
 2. Mega nowość: Kinga Zawodnik zachwyca nową premierą "Zawodniczka"
 3. Kordian zaskakuje nowym hitem 'Jesteś jak wiosna'. Internauci szaleją, a liczba wyświetleń rośnie lawinowo
Reklama

  W świecie muzyki disco polo detale mają ogromne znaczenie. Wokalistki i wokaliści dbają o to, aby ich wizerunek był zawsze na najwyższym poziomie. Jednym z takich elementów, które przyciągają uwagę, są niezwykłe stroje oraz dodatki.

  Zaskakujące kreacje gwiazdy disco polo - Elwiry Mejk

  Elwira Mejk, znana wokalistka disco polo, od lat zachwyca nie tylko swoim głosem, ale i spektakularnymi kreacjami scenicznych strojów. Współpraca z Karoliną Puchacz zaowocowała stworzeniem serii koron, które stały się w ostatnim czasie jej znakiem rozpoznawczym. Pierwszą - złotą - koronę, artystka zaprezentowała publicznie jeszcze w ubiegłym roku przed świętami Bożego Narodzenia. Kolejna, czerwona, została zaprojektowana specjalnie na potrzeby klipu "Endorfiny". Ale na tym nie koniec.

  Cały czas nie mogę wyjść z zachwytu nad starannością i nad pięknem tych koron, które robi mi moja Karolcia Make up - Karolina Puchacz Pierwsza została wykonana w listopadzie tamtego roku i pokazałam ją przed świętami Bożego Narodzenia. Ta druga- czerwona została stworzona specjalnie na klip „Endorfiny”. Muszę powiedzieć, że mam jeszcze kilka w zanadrzu, które systematycznie będę pokazywać. A z tych dwóch która ładniejsza? Dajcie znać w komentarzu

  Inspiracja czy kopia w świecie disco polo?

  Elwira Mejk znana jest ze swojej kreatywności i niebanalnego podejścia do swojego wizerunku. Czy to oznacza, że lada moment inne wokalistki pójdą w ślady gwiazdy zespołu Mejk iinspirując się Jej koronami?! Samo pojawienie się podobnych kreacji wśród innych wokalistek może być interpretowane zarówno jako kopiowanie pomysłów, ale również jako hołd dla Jej pionierskich projektów, choć jak skomentował wpis mąż wokalistki, najistotniejsza jest tutaj sama Elwira Mejk

  Czymże byłyby te skromne korony, bez tak wyjątkowej modelki

  Elwira nie ukrywa, że posiada jeszcze kilka koron w zanadrzu, które ma zamiar stopniowo prezentować swoim fanom. Każda z nich jest dziełem sztuki, które w połączeniu z muzyką i energią, jaką przekazuje na scenie, tworzy niezapomniany obraz. Czy wobec tego możemy śmiało nazwać Elwirą ikoną stylu w disco polo i prekursorką najciekawszych scenicznych dodatków? 

  Te unikatowe korony stały się symbolem rozpoznawalności Elwiry Mejk i zapewne przyczynią się do dalszego budowania jej wizerunku jako ikony polskiej sceny disco polo. Warto obserwować, jak rozwija się jej kariera, oraz jakie nowe elementy w jej scenicznym wizerunku będą zaskakiwać publiczność i inspirować innych artystów w branży.

  Reklama

  Mejk - Endorfiny

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera Defisa "Tylko dla Takiej" trafiła do sieci w nowej wersji! Fani komentują! Jak wyszło?!
  2. Damian Sółkowski zapowiada nowy teledysk zespołu Suesto: "Polećmy do gwiazd"
  3. Znany raper Kękę śpiewa hicior disco polo zespołu Playboys! Jak mu poszło? Internauci w szoku! | VIDEO
  4. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście"?! Posłuchaj przedpremiery jako pierwszy!
  5. Roztańczony Hrubieszów: Wielka Impreza Charytatywna na Rzecz Dominiki!
  6. Jagoda zaskakuje nowym singlem! "Mam Plan" - piosenka, która przeniesie Cię w tropiki!
  7. Burza w sieci?! "Dbomb odświeżył swój wielki HIT "Zielony Kapelusz" Erotyczne sceny w tle Fani "to totalny sztos"
  8. Nie uwierzysz, jak Górzno oszalało na punkcie Macieja Smolińskiego! Zobacz, co tam się działo!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie