2024-04-16T12:00:00+02:00 Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na ba Natalia Skupiewska w odważnej stylizacji! Nowe zdjęcia z planu teledysku 'Daj mi tylko noc' już wzbudzają emocje https://disco-polo.info/uploads/news/natalia-skupiewska-przelamuje-schematy-mocny-ostry-wizerunek-mlodej-gwiazdy-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!


Natalia Skupiewska w odważnej stylizacji! Nowe zdjęcia z planu teledysku 'Daj mi tylko noc' już wzbudzają emocje

Autor: Adam Begier, 16 Kwiecień 2024  12:00
Źródło zdjęć: instagram.com/blondi_official_/
Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Kinga Zawodnik robi karierę muzyczną! Gwiazda nagrała klip do utworu "Zawodniczka"! Posłuchaj jako pierwszy!
 2. Wielki powrót! Ruszają CASTINGI do uwielbianego programu muzycznego "DISCOSTAR" - Oto szczegóły!
 3. Najpopularniejsi wykonawcy Disco Polo na Spotify w Maju 2024: Kto znalazł się w Top 10?
Reklama

  Disco polo to gatunek pełen niespodzianek, a najnowsze zdjęcia z planu teledysku Natalii Skupiewskiej, znanej jako Blondi, do utworu "Daj mi tylko noc" świadczą o kolejnym, ekscytującym zwrocie akcji. Znana dotąd z uroczej, słodkiej prezencji artystka, tym razem zdecydowała się na znaczącą zmianę.

  Od dziewczęcej urody do rockowej rebelii

  Natalia Skupiewska, kojarzona dotąd z delikatnym wizerunkiem, w najnowszym projekcie zaskakuje odważnym, rockowym stylem. Zdjęcia z planu teledysku, które można podziwiać na stronie disco-polo.info, przedstawiają ją w czarnej skórze, co stanowi wyraźne odejście od jej poprzedniego wizerunku. Czy to zapowiedź nowej ery w karierze artystki?

  Przemiana Natalii nie ogranicza się jedynie do zmiany garderoby. Jej nowy image to również mocniejszy, bardziej pewny siebie wyraz artystyczny, co może sugerować ciekawe kierunki muzyczne w nadchodzącym teledysku. Współpraca z zespołem Freaky Boys dodatkowo wzmacnia oczekiwania, jakie wiążą się z premierą tego klipu.

  Chociaż teledysk "Daj mi tylko noc" jest dopiero w fazie postprodukcji, to już teraz zdjęcia z planu wywołują duże emocje wśród fanów disco polo. Entuzjazm w komentarzach na portalach społecznościowych i na disco-polo.info świadczy o niecierpliwym oczekiwaniu na ostateczny rezultat.

  Natalia Skupiewska, dzięki swojemu śmiałemu podejściu do wizerunku i muzyki, nie tylko odświeża swoją artystyczną tożsamość, ale też przyczynia się do ewolucji całego gatunku. Jej najnowsze zdjęcia stanowią zapowiedź tego, że nawet w dobrze znanym disco polo jest miejsce na innowacje i zaskakujące zwroty akcji.

  Zapraszamy do śledzenia disco-polo.info, gdzie niebawem pojawi się więcej informacji o premierze teledysku oraz dalszych planach artystycznych Natalii Skupiewskiej. Bądźcie z nami, by na bieżąco odkrywać nowe oblicza muzyki disco polo!

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Blondi - nowy wizerunek (2).jpg_1..jpg
  Plik Blondi - nowy wizerunek (1).jpg_0..jpg
  Reklama

  BLONDI - MANIPULANTKA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Matt Palmer w nowej odsłonie wielkiego HITU Sumptuastic! Przedpremiera "Będę Twym Aniołem" Książe Latino tworzy nową historię!
  2. Wielkie serce gwiazdora disco polo! Marcin Miller Boys odwiedził fankę! Wzruszający materiał!
  3. Tak gwiazdy disco polo Szpilki rozpoczęły sezon plenerowy w Grabicy! HITEM są Ich stroje - wokalistki podbiją serca Polaków?!
  4. Co za energia! MiłyPan oczarował fanów! Ten występ przejdzie do historii! VIDEO
  5. Scena disco polo należy do Niej?! Edyta Jończyk debiutuje z nową płytą! Oto szczegóły! Kolejna w drodze!
  6. Popularna gwiazda disco polo usuwa toksycznych ludzi ze swojego otoczenia! Padły mocne słowa!
  7. Gwiazdy "Chłopaków do Wzięcia" gwiazdami disco polo! Jaruś, Bandziorek i Danusia pokazali się w nowej roli!
  8. Taką energię mają najlepsi?! Super Koncert gwiazd disco polo Mejk w Miejscowości Linie: Niezapomniana Zabawa!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie