2023-08-20T11:13:00+02:00 Młode talenty rozbłysły na scenie: Bajorek i Anita Szymańska (Alex) zachwycili wykonaniem utworu 'You Młodzi artyści, Dominik Bajorek i Anita Szymańska (Alex), zaprezentowali wzruszający duet "You're My Heart You're My Soul" na Festiwalu w Augustowie. Muzyka https://disco-polo.info/uploads/news/dsc4164-editjpg.jpg Disco-Polo.info

Młode talenty rozbłysły na scenie: Bajorek i Anita Szymańska (Alex) zachwycili wykonaniem utworu 'You're My Heart You're My Soul' na Festiwalu w Augustowie


Młodzi artyści, Dominik Bajorek i Anita Szymańska (Alex), zaprezentowali wzruszający duet "You're My Heart You're My Soul" na Festiwalu w Augustowie. Muzyka łączy pokolenia i talent.

Autor: Adam Begier, 20 Sierpień 2023  11:13
Źródło zdjęć: Krzysztof Sałaj
Młode talenty rozbłysły na scenie: Bajorek i Anita Szymańska (Alex) zachwycili wykonaniem utworu 'You're My Heart You're My Soul' na Festiwalu w Augustowie
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Szukasz idealnego prezentu na Dzień Mamy?! Ta składanka to strzał w 10!
 2. Mega Premiera: Megi - Wolna! Nowa propozycja muzyczna w klimacie latino i disco
 3. Zenon Martyniuk zaśpiewał przed meczem Jagiellonii! Mamy nagranie | VIDEO
Reklama

  Muzyka ma niesamowitą moc łączenia ludzi i tworzenia magicznych chwil. To właśnie tę magię mogliśmy doświadczyć podczas tegorocznego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie, gdzie młode talenty – Dominik Bajorek i Anita Szymańska, znana również jako Alex – zaśpiewali przebój "You're My Heart You're My Soul" z repertuaru kultowego zespołu Modern Talking. Ich występ okazał się prawdziwym popisem muzycznego kunsztu i emocjonalnej głębi.

  Dominik Bajorek: Młoda Gwiazda Disco Polo

  Dominik Bajorek, młody wokalista reprezentujący gatunek disco polo, w ostatnich latach zyskał szerokie grono fanów dzięki swojemu wyjątkowemu głosowi i charyzmie scenicznym. Jego muzyka nie tylko wprowadza w rytm, ale także porusza serca słuchaczy. Podczas Festiwalu w Augustowie Bajorek postanowił zaprezentować się z nieco innej strony, sięgając po światowy hit z lat 80. – "You're My Heart You're My Soul". To odważny krok, który zdobył uznanie publiczności.

  Anita Szymańska (Alex): Urok i Talent Wspólnie na Scenie

  Wspólnie z Bajorkiem na scenie pojawiła się Anita Szymańska, znana również jako Alex, będąca częścią zespołu O to Chodzi. To niezwykle zdolna wokalistka, która swym głosem potrafi oczarować każdego. Jej duet z Dominikiem Bajorkiem okazał się nie lada niespodzianką dla publiczności, a zarazem potwierdzeniem, że muzyka potrafi tworzyć magiczne połączenia nawet między artystami reprezentującymi różne gatunki.

  Przebój, który Wciąż Mówi do Naszych Serc

  "You're My Heart You're My Soul", to utwór, który na stałe zapisał się w historii muzyki. Jego charakterystyczny rytm, melodyjność i chwytliwe refreny sprawiły, że stał się on hymnem pokolenia. Śmiało można powiedzieć, że to arcydzieło stanowi most między latami 80. a współczesnością, łącząc różne pokolenia w miłości do dobrej muzyki.

  Występ Dominika Bajorka i Anity Szymańskiej (Alex) podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie został uwieczniony na nagraniu wideo. To wspaniała okazja dla wszystkich tych, którzy nie mieli możliwości być na miejscu, aby poczuć magię tego występu. Wystarczy odwiedzić nasz serwis, aby przenieść się na chwilę na scenę i doświadczyć emocji towarzyszących temu niesamowitemu wydarzeniu.

  Reklama

  BAJOREK - You re My Heart, You re My Soul (Modern Talking cover) 2023

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zespół JOBERY zachwyca nowym teledyskiem do 'Kocica'! Zobacz niesamowitą produkcję i gościnny występ legendy disco polo
  2. Zdjęcie bez Koszulki Loverboya z Basenu na Kanarach Podbija Internet
  3. Sylwia Kossakowska Zachwyciła Publiczność w Wołominie! Mamy VIDEO
  4. Agnieszka Brysiak AGBE olśniła fanów disco! Jej soczysta stylizacja podbija internet!
  5. Managerowie Skolima na gorącym Jubileuszu Golec Orkiestry – Zobacz, co tam się działo!
  6. Zenek Martyniuk zaangażuje się w pomoc dla Marywilskiej 44!
  7. Kuba Urbański z Playboys zdradza swoje sekrety! Niezwykłe spotkanie w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu
  8. Disco polo znika z TVP?! To definitywny koniec uwielbianego programu w telewizji publicznej!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie