2015-04-30T17:00:00+02:00 Mega premiera klipu: Mejk – Tańczę z nim do rana Istniejący już na scenie muzycznej od ponad 15 lat zespół Mejk nie próżnuje i sukcesywnie obdarowuje fanów polskiej muzyki tanecznej swoimi znakomitymi produkcjami. Ich doty https://disco-polo.info/uploads/news/

Mega premiera klipu: Mejk – Tańczę z nim do rana

Autor: Adam Begier , 30 Kwiecień 2015  17:00
Mega premiera klipu: Mejk – Tańczę z nim do rana
Źródło zdjęć:

Istniejący już na scenie muzycznej od ponad 15 lat zespół Mejk nie próżnuje i sukcesywnie obdarowuje fanów polskiej muzyki tanecznej swoimi znakomitymi produkcjami. Ich dotychczasowe propozycje takie jak „Daj nam czas”, „Dotknij mnie”, „Graj dla m...Reklama

Istniejący już na scenie muzycznej od ponad 15 lat zespół Mejk nie próżnuje i sukcesywnie obdarowuje fanów polskiej muzyki tanecznej swoimi znakomitymi produkcjami. Ich dotychczasowe propozycje takie jak „Daj nam czas”, „Dotknij mnie”, „Graj dla mnie”, „Z apetytem” oraz „Dla Ciebie” to bez wątpienia absolutne przeboje, które zna i śpiewa cała Polska.

 

Dzisiaj, tj 30 kwietnia discopolowe małżeństwo udostępniło swoją kolejną produkcję. Tym razem jest to całkiem nowa propozycja zatytułowana Tańczę z nim do rana którą już od kilku tygodni namiętnie Wam zapowiadamy. Po raz pierwszy fani mieli okazję usłyszeć utwór pierwszego dnia wiosny, kiedy to zespół udostępnił dwie wersje z prośbą o wskazanie tej, do której miałby powstać teledysk. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane nieco później, bo na początku kwietnia w klubie Mega Music w miejscowości Wilga, wspólnie z wcześniej zgłoszonymi się atrakcyjnymi paniami i przystojnymi facetami chcącymi również wystąpić w teledysku.

 

Podobnie jak w ostatniej produkcji fabuła niesie ze sobą wątek miłosny. Całość rozegrana jest w klubie podczas imprezy, kiedy to główna bohaterka – Kamila – spędza miłe chwile w towarzystwie urokliwego „Misia”, a że w życiu tak jak w tańcu każdy krok ma znaczenie, mniej bądź bardziej świadomie kobieta słodkim pocałunkiem zmienia swojego pluszaka w przystojnego Michała. Koniecznie musicie to zobaczyć, bo jak już kiedyś wspomnieliśmy Elwira z Mariuszem dbają o to, by ich twórczość wprowadzała na rynek muzyki coś świeżego, ciekawego i nierzadko bajecznego jak w przypadku produkcji „Tańczę z nim do rana”. Ponadto całości przygrywa oczywiście na swej fantastycznej gitarze Marian Majeranek vel Mariusz Mejk oraz Dj zza konsolety, przed którą tańczy przeogromny tłum z Elwirą na czele i mejk’owymi tancerzami: Adą i Sławkiem.

 

Precyzja w połączeniu z kreatywnością jak to jest w przypadku zespołu Mejk daje naprawdę znakomite efekty. Zatem już teraz na łamach naszego portalu zobaczcie Mejk’ową produkcję pt. „Tańczę z nim do rana” którą szczerze polecamy i prezentujemy poniżej. Zarazem przypominamy, iż jej premiera telewizyjna odbędzie się 2 maja w sobotnim wydaniu programu Vipo – Disco Hity, na antenie Polo Tv, gdzie gośćmi Wojtka Grodzkiego będą Elwira i Mariusz. Polecamy!


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. "Wesele" Kaszubskiej Influencerki to prawdziwy hit! Historia powstania teledysku zaskakuje!
  2. "Anusia" - hit od Kordiana, Który podbija polskie parkiety
  3. "Puste Słowa" w Nowej Odsłonie: Powrót wielkiego hitu disco polo od zespołu Milano!
  4. Zespół Bayera z hitem disco polo "Tylko Ja i Ty". To specjaliści od znakomitych utworów?!
  5. "Nie pykło" - Niezwykłe połączenie Extazy i Łobuzów wstrząsnęło branżą disco polo! Posłuchajcie nowości!
  6. "Wariatka" w nowej odsłonie - Roxaok i Sobota w bardziej klubowym wydaniu!
  7. Arek Kopaczewski i jego hitowy numer 'Nie obiecuję Ci':
  8. Maciek Kasprzyk i jego nowa produkcja pt. "Będę Obok Ciebie"! Niezwykła premiera!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie