Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller żyje! Wokalista disco polo zdementował plotki o własnej śmierci!

2019-02-27T15:30:00+01:00 Marcin Miller żyje! Wokalista disco polo zdementował plotki o własnej śmierci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/marcin-miller-zyje-wokalista-disco-polo-zdementowal-plotki-o-wlasnej-smierci-1551114965.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W sieci ponownie rozposzechniono informację o rzekomej śmierci jednego z najpopularniejszych gwiazd disco polo - Marcina Millera Boys

Reklama

Szok i niedowierzanie! Internauci muzyki disco polo & dance po raz kolejny zobaczyli w sieci mrożące krew w żyłach nagłówki o rzekomej śmierci Marcina Millera z grupy Boys „Lider zespołu Boys nie żyje, zginął w wypadku”„Zobacz zdjęcia z wypadku Marcina Millera” 

Informacja stała się na tyle poważna, że głos w tej sprawie zabrał menadżer grupy Boys - Jarosław Michalewicz "Marcin, jak to usłyszał, miał co prawda lekki uśmieszek, ale tak niebywale bezczelna i ponura plotka to kompletnie nietrafiony żart. Można się śmiać z polityków, ale z tego... Porozumieliśmy się z naszym prawnikiem, zobaczymy co dalej" - przyznał w rozmowie z plotek.pl.

MARCIN MILLER ŻYJE! WOKALISTA ZDEMENTOWAŁ PLOTKI O ŚMIERCI "żyje i mam się dobrze"

Również Marcin Miller zabrał w tej sprawie głos 'podobno znowu gdzieś tam pokazała się informacja że Marcin Miller nie żyje. Otóż kolejny raz informuję, że wróciłem zza światów. - poinformował z uśmiechem na twarzy drwiąc z niesmacznego żartu.

Żyje, jestem po wywiadzie z Robertem Klattem, z Luką Rosi dla  Disco polo Live , teraz jadę do Wrocławia kręcić teledysk. Potem premiera książki, potem wywiad w Pytaniu na śniadanie, zatem żyje i mam się dobrze. Cześć - dodał na koniec swojej wypowiedzi Miller.

Czy sprawa skończy się w sądzie? "Powinno się za to wsadzać do paki, takie rzeczy pisać!" - skomentował sytuację jeden z internautów. Jesteście podobnego zdania?

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  2. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  3. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.