2023-07-21T06:30:00+02:00 Marcin Miller wciąż na topie disco polo - nowa piosenka zespołu Boys Marcin Miller, lider zespołu Boys, wciąż trzyma tempo i wydał nową piosenkę. Czy pamiętasz jego początki? Dowiedz się więcej o kultowej ikonie disco polo i posłuchaj ich https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-wciaz-na-topie-disco-polo---nowa-piosenka-zespolu-boysjpg.jpg Disco-Polo.info

Marcin Miller wciąż na topie disco polo - nowa piosenka zespołu Boys


Marcin Miller, lider zespołu Boys, wciąż trzyma tempo i wydał nową piosenkę. Czy pamiętasz jego początki? Dowiedz się więcej o kultowej ikonie disco polo i posłuchaj ich najnowszego utworu "Plaża nasza jest".

Autor: Adam Begier, 21 Lipiec 2023  06:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Marcin Miller wciąż na topie disco polo - nowa piosenka zespołu Boys
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO
 2. Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"!
 3. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO

  Marcin Miller, niezmiennie na czele zespołu Boys, kontynuuje swoją muzyczną podróż, która trwa już ponad 30 lat. Ostatnio artysta wydał nową piosenkę, która zdobywa uznanie fanów muzyki disco polo. Czy pamiętacie jego początki w branży?

  Boys - kultowa ikona muzyki disco polo

  Muzyka disco polo to nieodłączny element polskiej sceny muzycznej od lat 80. XX wieku. Wśród pionierów tego gatunku znajdują się zespoły takie jak Bayer Full i Top One. Jednak to Boys z Marcinem Millerem na czele zdobył miano kultowej grupy. Od 1990 roku tworzą przeboje, które do dziś rozbrzmiewają na weselach i nie tylko. Piosenki Boys towarzyszą kolejnym pokoleniom, a ich największy hit "Jesteś szalona" z 1997 roku zdobył ogromną popularność.

  Marcin Miller - pasja, talent i kariera

  Marcin Miller dołączył do zespołu Boys jako dwudziestoletni chłopak. Przez ponad trzy dekady kariery wydał ponad dwadzieścia albumów studyjnych. Oprócz niezapomnianego "Jesteś szalona", jego najpopularniejsze utwory to m.in. "Wolność", "Chłop z Mazur" i "Łobuz".

  Marcin Miller urodził się 27 maja 1970 roku w Prostkach na Mazurach. Już od najmłodszych lat interesował się muzyką i jako dziecko uczęszczał do ogniska muzycznego. Wykształcenie zdobył w liceum ekonomicznym przy Zespole Szkół Rolniczych w Ełku oraz Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu.

  W 1990 roku Marcin Miller razem z Krzysztofem Cieciuchem założył zespół Boys, który w krótkim czasie zdobył ogromną popularność na polskim rynku muzycznym.

  "Mimo upływu lat wiele się zmieniło, ale w Polakach wciąż drzemie słowiańska dusza. Jesteśmy narodem, który lubi bawić się, dobrze zjeść i wypić. A jak już wypijemy, to chcemy bawić się przy dobrej, prostej muzyce, takiej jak disco polo. Początki jednak były trudne" - powiedział Marcin Miller w rozmowie z Faktem.

  Rodzina Marcina Millera

  Anna, żona wokalisty zespołu Boys, odgrywa szczególną rolę w życiu artysty. Para poznała się w 1987 roku, jeszcze zanim Marcin zdobył sławę jako muzyk. Trzy lata później wzięli ślub. Marcin Miller przyznał, że to właśnie dzięki żonie stał się tym, kim jest. Bez niej nie byłoby go tu, gdzie jest teraz. Przypomniał również, że ludzie nie powinni obrażać jego żony, sugerując, że wyszła za niego tylko ze względu na jego sławę.

  Małżeństwo Anna i Marcin Millerowie mają dwóch synów, Alana i Adriana. Ponadto wokalista zespołu Boys jest również dziadkiem Michała.

  "Plaża nasza jest" - nowy utwór od Boys

  Nawet po latach działalności, Boys wraz z Marcinem Millerem nie przestają tworzyć nowej muzyki. Na początku lipca 2023 roku ukazała się ich najnowsza piosenka "Plaża nasza jest". Fani disco polo już teraz przewidują, że może to być hit tegorocznego lata. Do utworu powstał również teledysk, którego akcja rozgrywa się w nadmorskim klimacie.

  Zapraszamy do posłuchania najnowszego utworu zespołu Boys - "Plaża nasza jest".


  BOYS – Plaża nasza jest

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Rewolucja w TVP2! "Tak to leciało" bez Sławomira i Kajry?! Program z Totalnie Nowym Wizerunkiem - Kto Poprowadzi?
  2. Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze "Maleńka"! To będzie niezwykła nowość?
  3. "Połowa raperów robi lepsze disco polo niż discopolowcy" odważne słowa Marcina Miller z Boys u Żurnalisty! | VIDEO
  4. Festiwal Disco Ostróda 2024: Nie Przegap Promocji na Bilety!
  5. Znany zespół disco polo Eratox rozpoczął Sezon Koncertów Disco Polo 2024! Gdzie zagrali?!
  6. Woners na Stamford Bridge! Tak gwiazdor disco polo realizuje marzenia!
  7. Majówka w Pile 2024 – Zobacz Power Play na żywo!
  8. Marcin Kotecki znów na topie! "Cały świat w dłoniach nieś" podbija serca fanów

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie