Reklama
Polecamy


Reklama

Marcin Miller szczerze o byciu dziadkiem! Tak gwiazdor disco polo rozpieszcza wnuka!

2020-05-31T13:54:00+02:00 Marcin Miller szczerze o byciu dziadkiem! Tak gwiazdor disco polo rozpieszcza wnuka! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/miller-oszalal-gwiazda-disco-polo-szczerze-o-byciu-dziadkiem-1590179918.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/
Reklama


Życie gwiazd

„Wnuczuś przyjeżdża, to dziadki szaleją” - przyznał Marcin Miller, który swoją miłością rozpieszcza ukochanego wnuka

Reklama

Z roku na rok świat disco polo powiększa się. Nie chodzi tu tylko o nowych artystów, ale o dzieci, jakie przychodzą na świat w domach gwiazd. Ubiegły rok i początek 2020, był wyjątkowo płodny - urodziło się bardzo dużo dzieciaczków.

Zobacz również: Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

Trzech imperatorów disco: Sławomir Świerzyński, Zenon Martyniuk i Marcin Miller doczekali się wnuków. Lider grupy Boys na swoim portalu społecznościowym już nie raz wspominał, że zajmuje się wnusiem i sprawia mu to wiele radości.

Na ostatniej fotografii, opublikowanej przez gwiazdę muzyki rozrywkowej, Marcin sam przyznał, że gdy „Wnuczuś przyjeżdża, to dziadki szaleją”. Zdjęcie przedstawia idola z uśmiechem od ucha do ucha, który w rękach trzyma niemałą górę prezentów dla dziecka! Po upominkach można łatwo stwierdzić, że chłopczyk jest zdecydowanie fanem ciężarówek i koparek!

Po minie wokalisty widać, że w roli dziadka czuje się przynajmniej tak dobrze, jak na scenie! A jak wszyscy wiemy, nikt tak nie rozpieszcza jak dziadkowie!

Po hucznym ślubie syna, piosenkarz wydał piosenkę „Chcę być przy Tobie”, w teledysku mogliśmy oglądać pierworodnego z małżonką.

Kto wie, może wkrótce usłyszmy hit, w którym główną rolę zagra wnusio?

Zobacz również: Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  2. Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!
  3. Wesele w czasie pandemii? Gwiazdor disco polo udowodnił, że podczas takich imprez można bawić się wyśmienicie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.