2020-06-20T17:02:00+02:00 Marcin Miller (BOYS) popłakał się na scenie! Wzruszyli go fani! popłakałem się –wspomina Marcin Miller, lider zespołu Boys. Cały amfiteatr wstał i zaśpiewał artyście „Sto lat”– Coś takiego chciałbym jeszcze przeżyć https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/marcin-miller-swietowal-z-bliskimi-1592229796.jpg Disco-Polo.info

Marcin Miller (BOYS) popłakał się na scenie! Wzruszyli go fani!


popłakałem się –wspomina Marcin Miller, lider zespołu Boys. Cały amfiteatr wstał i zaśpiewał artyście „Sto lat”– Coś takiego chciałbym jeszcze przeżyć

Autor: Goliat, 20 Czerwiec 2020  17:02
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/marcinmillerboys
Marcin Miller (BOYS) popłakał się na scenie! Wzruszyli go fani!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Panna z Internetu "– Gorąca premiera od MALOVE
 2. Rikardo z utworem pt. "Z Tą dziewczyną" rozbija bank na YouTube!
 3. Obowiązkowy utwór na wesele?! Bayera i Justyna Lubas w niesamowitym duecie 'Przysięga' - to najlepszy hit disco polo tego roku?
Reklama

Zazwyczaj nie obchodzę urodzin. Nie lubię robić wokół siebie zamieszania – mówi „Na żywo” Marcin Miller. Dlatego lider grupy Boys planował spędzić swoją pięćdziesiątkę tak, jak każdy dzień w ostatnim czasie – w domu, w towarzystwie żony Ani.

Zobacz również: Nowy Hit Selfie: „Kochanie” Rozgrzewa Parkiety! Czy To Będzie Przebój Lata?

A czym on powinien się różnić od innych? Robię się coraz starszy i tyle – dodaje ze śmiechem. Ale bliscy i fani nie zamierzali przejść do porządku dziennego nad wyjątkowym świętem wokalisty i już od rana dzwonili do niego z życzeniami. – Pierwszy zatelefonował mój przyjaciel Andrzej. Wiedziałem, że chętnie wpadłby z żoną, ale tym razem z powodu pandemii ograniczył się do zrobienia mi pobudki – wspomina artysta.

Kolejni rozmówcy nie dawali artyście wytchnienia aż do wieczora. Dopiero wtedy mógł na chwilę spokojnie usiąść w fotelu, ale nie dane mu było nacieszyć się ciszą, bo do drzwi zapukał… jego syn Alan. – Przyjechał razem z Magdą i malutkim Michałkiem. No nie mogłem być bardziej zadowolony... Zobaczyłem dzieci i wnuczka! – opowiada wykonawca piosenki „Jesteś szalona”.

Gwiazdor wyściskał gości i pozwolił maluchowi wieść prym w czasie zabawy. – Gdy młody jest u babci i dziadka, rządzi wszystkim. Błyskawicznie zamienia nasz dom w wielki plac zabaw – dodaje ze śmiechem, podkreślając, że był to dla niego idealny koniec tego dnia.

PREZENT OD FANÓW

Ale wśród minionych urodzin były jedne wyjątkowe. Artysta do dzisiaj wspomina je z łezką w oku. – Tak się złożyło, że w swój jubileusz miałem w Sopocie koncert.

Zaśpiewałem i już się żegnałem z publicznością, a tu nagle wyszedł ktoś na scenę. Złożył mi życzenia i wręczył bukiet róż – popłakałem się – wspomina Miller. Cały amfiteatr wstał i zaśpiewał artyście „Sto lat”. – Coś takiego chciałbym jeszcze przeżyć – podkreśla. Być może jego marzenie się spełni i za rok znów zaśpiewają mu fani?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Nowy Hit na Scenie Disco: "Młoda zaskoczyła premierą pt. Drań"! Gwiazda show Polsatu zdeklasuje tym konkurencje?!
 2. Marta Konopla zachwyca fanów! Jej nowy filmik bije rekordy popularności! To królowa disco polo?!
 3. Królowa?! Natalia Siemieniecka Top Girls zachwyca w skąpym bikini! Uwagę zwraca dekolt - Gorące FOTO
 4. Dawid Narożny milionerem? Oszalał ze szczęścia!
 5. Nie ma sobie równych?! Andre - Mistrz Imprez Prywatnych: Urodziny, Wesela i Więcej!
 6. Mamy zdjęcia! Kamil Kossakowski szokuje nowym wizerunkiem! Zobacz, jak zmienił się lider DiscoBoys!
 7. SOLEO i Lukalone: Nowy Wakacyjny Hit "Urlop" Podbija Serwisy Muzyczne!
 8. "Boomerang" Dejwa i Moozi zdobywa serca fanów. Czy ta nietypowa współpraca to nowy hit disco polo?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie