Reklama


Reklama

Marcin Miller (Boys) nie uznaje kompromisów?! Gwiazdor pracuje ponad siły!

2020-06-14T07:15:00+02:00 Marcin Miller (Boys) nie uznaje kompromisów?! Gwiazdor pracuje ponad siły! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/marcin-miller-jest-pelen-energii-1591999332.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/marcinmillerboys
Reklama


Życie gwiazd

Marcin Miller jest jednym z czołowych wykonawców muzyki disco polo. Artysta w ostatnim czasie resetował się w górach

Reklama

Wokalista formacji Boys, nie zważając na to, czy jest długi weekend i kolejna okazja, żeby się zabawić, postanowił spędzić ten czas prężnie pracując, nad swoim nowym utworem.

Zobacz również: Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!

Marcin Miller jest jednym z czołowych wykonawców muzyki disco polo. Do jego najlepszych utworów, jakie powstały na przestrzeni lat, zalicza się między innymi te pod tytułem „Najpiękniejsza dziewczyno” , „Nie ma gwiazd” i „Moja kochana”. Wokalista jest rozchwytywany zarówno na koncertach, jak i poza nimi.

Wystarczy zerknąć na jego konta w social mediach, gdzie roi się od komentarzy pod publikowanymi postami. Artysta ma ten przywilej podczas występów, że nawet jeśliby się zdarzyło, że zapomni tekstu będąc na scenie, to jego fani przypomną mu bez chwili zastanowienia.

Niewielu wykonawców ma to szczęście, że jego miłośnicy są tak blisko z twórczością jaką dla nich tworzy, że potrafią zaśpiewać tekst każdej piosenki, dlatego Marcin z grupy Boys, może czuć się wyróżniony i doceniony. Artysta w ostatnim czasie resetował się w górach. Po naładowaniu baterii, podzielił się ze swoimi odbiorcami bardzo radosną nowiną:

- Upał? ... trudno...nie ma, że boli. Praca nad nowym materiałem trwa 

Przypomnijmy, że niedawno światło dzienne ujrzała piosenka pt. „Ogród pełen róż”. Kawałek jest piękną balladą, myślicie że nowy utwór będzie odmienny do poprzedniego i zaskoczy klubowym brzemieniem?

Zobacz również: Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!

Boys - Ogród pełen róż

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!
  2. Emocjonalne wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo! Internauci płaczą!
  3. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.