2021-05-02T11:17:00+02:00 Marcin Miller BOYS już w niedzielę pojawi się na dużym ekranie! To będzie niezapomniane show! https://disco-polo.info/uploads/news/legenda-disco-polo-juz-w-niedziele-na-duzym-ekranie-to-bedzie-niezapomniane-showjpg.jpg

Marcin Miller BOYS już w niedzielę pojawi się na dużym ekranie! To będzie niezapomniane show!

Redakcja , 02 Maj 2021  11:17

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Marcin Miller BOYS już w niedzielę pojawi się na dużym ekranie! To będzie niezapomniane show!
Źródło zdjęć: facebook.com/marcinmillerboys

Wyjątkowy odcinek znanego programu z Marcinem Millerem - tego nie możecie przegapić!

Reklama

Już w najbliższą niedzielę wszyscy fani disco polo będą mieli okazję podziwiać legendę muzyki tanecznej w popularnym programie emitowanym w TVP2. Taka okazja nie trafia się często, nie możecie zatem tego przegapić!

Zobacz również: Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!

Już w najbliższą niedzielę 2 maja o 15:15 w TVP2 wyemitowany zostanie wyjątkowy odcinek programu Szansa na sukces. Dlaczego wyjątkowy? Ponieważ gwiazdą odcinka będzie legenda muzyki disco polo – zespół Boys. Szykuje się nie lada gratka dla wszystkich fanów formacji oraz sympatyków muzyki tanecznej. To niepowtarzalna okazja, aby wysłuchać największych przebojów grupy Boys zaśpiewanych przez zdolnych wokalistów.

Reklama

Przed telewizory na obejrzenie odcinka bardzo serdecznie zaprasza cały zespół z Marcinem Millerem na czele. Jak obiecuje lider formacji, będzie tanecznie, skocznie, wesoło, po prostu najlepiej! Jeśli zatem chcecie spędzić niedzielne popołudnie w przyjemny sposób i dobrze się bawić, to nie może zabraknąć Was przed odbiornikami! Taka okazja nie zdarza się codziennie!

Obejrzycie odcinek Szansy na sukces z zespołem Boys?

Zobacz również: Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Miłość jak piorun
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!
  2. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  3. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
  4. Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!
  5. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  6. Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!
  7. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami