Reklama
Polecamy


Reklama

Mamuśki nowym hitem disco polo? Posłuchajcie najnowszej propozycji Pozytywnie albo Wcale

2020-02-05T08:00:00+01:00 Mamuśki nowym hitem disco polo? Posłuchajcie najnowszej propozycji Pozytywnie albo Wcale https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/pozytywnie-albo-wcale-mamuski-nowosc-1580475402.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Lider zespołu swoimi odważnymi produkcjami pokazuje, że nie przejmuje się opiniami osób trzecich na swój temat

Reklama

Musicie przesłuchać tej produkcji od zespołu Pozytywnie Albo Wcale. Grupa dała się poznać fanom muzyki disco polo z tej odważnej strony.

Zobacz również: Milion na koncie zespołu Mig! To kolejny sukces gwiazd disco polo!

Formacja Pozytywnie Albo Wcale zasłynęła takimi utworami w świecie disco polo, jak „Zostań moją żoną” , „Zrobię Ci dobrze” , a także „Wyjdź stąd tam są drzwi”. Lider zespołu swoimi odważnymi produkcjami pokazuje, że nie przejmuje się opiniami osób trzecich na swój temat.

Bez wątpienia jest to dobra cecha, bo dzięki temu jego twórczość nie jest komercyjna i płynie prosto z serca artysty. Grupa Pozytywnie Albo Wcale faktycznie nieco wyróżnia się na tle pozostałych wykonawców, bo nie każdy miałby na tyle odwagi, żeby stworzyć takie utwory. Nowość odbiega od poprzednich kawałków, ale nadal niesie odważny i kontrowersyjny przekaz.

Takie piosenki mają ten plus, że na dłużej zapadają w pamięci, bo przecież człowiek łatwiej przyswaja coś nowego od wykonawcy, niż te propozycje od różnych wykonawców, które w ostateczności okazują się być bardzo podobne do siebie.

Myślicie, że zespół Pozytywnie Albo Wcale wstrzeli się z kawałkiem „Mamuśki” na listy największych radiowych przebojów i podbije rynek disco polo?

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki przebój Dawida Narożnego w nowej odsłonie! Cała Polska pokocha tą wersję!
  2. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  3. Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Tym projektem podbijają Polskę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.