Reklama


Reklama

Magda Narożna i Jakub Urbański razem coś knują?! Nowy przebój disco polo na horyzoncie?!

2019-02-26T20:47:00+01:00 Magda Narożna i Jakub Urbański razem coś knują?! Nowy przebój disco polo na horyzoncie?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/magda-narozna-i-jakub-urbanski-razem-cos-knuja-nowy-przeboj-disco-polo-na-horyzoncie-1551114278.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Ogólna

On przystojny, ona piękna! Oboje posiadają na swoim koncie niemałą dawkę sukcesów w życiu zawodowym, ale jak i prywatnym.

Reklama

Magdalena Narożna prywatnie jest żoną Dawida Narożnego, który również jest członkiem zespołu Pięknych i Młodych. Są szczęśliwymi rodzicami Gabrysi. Podobnie jest z Kubą Urbańskim z formacji Playboys, który jest mężem cudownej Eweliny i oboje wychowują córeczkę.

Po publikacji wspólnego zdjęcia, na którym Magdalena i Jakub są w objęciach, pojawiły się dziwne domysły. Wpis wzbudził kontrowersję wśród fanów zespołów. Jednakże chcemy je zdementować. Gdyż wokalistów nic ze sobą nie łączy, poza muzyczną karierą oraz przyjaźnią.

Zobacz również: Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!

Być może narodzi się nowy duet, a wraz z nim nowy hit od Pięknej i Młodej wraz z liderem zespołu Playboys. Myślicie, że mieszanka tak skrajnie wybujałych wokali może okazać się strzałem w sedno? Lata doświadczeń muzycznych tytanów i ich wspólne siły mogą wprowadzić niemałe zamieszanie w świecie disco polo! Pozostali powinni trzymać rękę na pulsie.

Ostatnie propozycje od PiM oraz grupy Playboys zyskały miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Większość ich utworów sprzed kilku lat okazują się prędzej czy później niepodważalnymi hitami, które królują na muzycznych listach przebojów.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo ślepo zakochana?! Do sieci trafiła jej najnowsza produkcja!
  2. Popularna wokalistka disco polo uczy młode pary pierwszego tańca!
  3. Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.